ZMIEŃ FRUSTRACJĘ NA

SATYSFAKCJĘ.

Działaj z pomysłem, sercem i sensem.

10-tygodniowy program transformacji frustracji w satysfakcję

 

Pomyśl o tym, czego pragniesz najbardziej.

Wstać rano z uśmiechem na twarzy dlatego, że czeka na Ciebie praca, którą sama sobie wybrałaś? Zrobić przerwę o 14, żeby wyjść po córkę do przedszkola, pójść z nią na spacer i na huśtawkę? Czuć pewność, że podołasz każdemu wyzwaniu, które może Cię spotkać? Wejść do pokoju i cieszyć się z bycia zauważoną? Wykonywać pracę, która ma znaczenie? Czuć wdzięczność i spełnienie kładąc wieczorem głowę na poduszkę? Przestać spuszczać oczy rozmawiając z ludźmi? Tak właściwie znowu polubić siebie? Zrobić ze swoim życiem i karierą coś pięknego, znaczącego, ciekawego i wyjątkowego? W końcu przestać być swoim największym wrogiem? Jeśli tak to czytaj dalej. To jest dla Ciebie.

ZAPISZ SIĘ, BY NIE UMKNĘŁY CI INFORMACJE O STARCIE DRUGIEJ EDYCJI PROGRAMU

Faktem jest, że w Polsce 95% kobiet nie zna swoich mocnych stron i nie ma świadomości swoich potrzeb. W tej sytuacji nie mogą realizować swojego potencjału i żyć w zgodzie ze sobą.

Być może czujesz, że utknęłaś. Nie wiesz co dalej w życiu robić. Masz wiele pomysłów i każdy z nich wydaje się mieć potencjał na biznes życia, ale nie potrafisz podjąć decyzji. Jesteś świadoma tego, że nie da się wszystkiego naraz zrealizować. A jednocześnie jesteś mamą i chcesz zwyczajnie mieć czas dla dzieci. Połączenie realizacji własnych marzeń, pracy i macierzyństwa wydaje się nie możliwe.

Może pracujesz w dużej firmie. Codziennie siedzisz przy biurku i przeglądając bezsensowne maile, myślisz, że mogłabyś teraz robić coś, co jest znaczące i wartościowe, coś, co Cię cieszy. Idziesz do kuchni po kawę i ktoś Cię zagaduje. A Ty myślisz, że zamiast tracić czas na te rozmowy o niczym, mogłabyś w tej przerwie bawić się ze swoim synkiem. Chcesz założyć własną firmę, która pozwoli Ci wyrwać się z tego świata i zarabiać na tym, co lubisz robić i co ma sens.

Może masz natłok pomysłów i chciałbyś w końcu mieć system, który pomoże Ci je poukładać. Myślisz o prowadzeniu bloga. Interesujesz się wieloma rzeczami od zdrowego żywienia po porozumienie bez przemocy, ale nie wiesz, który wybrać. Chcesz odnaleźć swoją pasję i zrobić coś dla siebie.

A może wróciłaś do Polski z emigracji. Pracowałaś tam, jednak nie była to praca Twoich marzeń. Doświadczyłaś wypalenia i ostro odczułaś potrzebę zmiany. Postanowiłaś wrócić do kraju. Masz mętlik w głowie, nie wiesz co dalej robić, lecz wiesz, że nie chcesz już pracować i żyć jak dotychczas. Marzysz o pracy, która da Ci spełnienie.

Być może podjęłaś decyzję o zmianie. Postanowiłaś w końcu znaleźć swoją pasję i drogę, którą powinnaś iść. Do tej pory zawsze kończyło się na myśleniu, ale ostatnim czasie zaczęłaś działać. Bierzesz udział w warsztatach i szkoleniach. Wiesz, że masz duży potencjał i coraz bardziej boisz się, że go nie wykorzystasz, jeśli nie zaczniesz działać teraz.

Być może jesteś młodą mamą, która ma masę obowiązków i cały dom na głowie. Chcesz stworzyć działalność, która pozwoli Ci spędzać czas z córeczką. Nie chcesz być weekendowym rodzicem. Potrzebujesz kogoś, kto będzie stać nad Tobą, żebyś nie utraciła motywacji w gąszczu obowiązków i zadań. Zależy Ci również na systematycznej pracy.

Twoje relacje ze sobą wpływają na wszystkie Twoje decyzje, na Twoją odwagę, na Twoje działania.

Jeśli przez lata zaniedbywałaś te relacje, nie miałaś czasu dla siebie, spełniałaś oczekiwania innych, możesz nie wiedzieć kim jesteś i czego chcesz. Jeśli przez 20, 30, 40 lat nie zastanawiałaś się nad tym, w czym jesteś dobra, jakie są Twoje mocne strony, czego pragniesz, czego potrzebujesz, to możesz po prostu nie wiedzieć. Problem z oczekiwaniami jest taki, że różne osoby mają sprzeczne oczekiwania wobec Ciebie i nie jesteś w stanie spełnić ich wszystkich. Na szczęście, jesteś w stanie spełnić swoje własne. I najlepszy czas na to jest teraz.
Teraz możesz na nowo poznać siebie, uporać się z blokadami i chaosem, zacząć zmienić nawyki, które mają negatywny wpływ na Twoje życie i w końcu zacząć działać. Teraz jest Twój czas. Nie jutro, nie za tydzień, nie za rok. Dziś!

Nasze myśli te świadome i te nieuświadomione potrafią namieszać w naszym życiu. Czy któraś z nich wygląda znajomo?

Mam dobrze zarabiać, a nie o to czy moja praca ma sens

Muszę pracować w zawodzie, bo moja rodzina i przyjaciele na to liczą

Przecież wszyscy wokół nienawidzą swojej pracy, to jest normalne

Muszę wybierać, albo praca która daję mi satysfakcję, albo taka, która pozwoli mi utrzymać rodzinę

Może wszyscy mają talenty, a ja po prostu nie mam. Pewnie dlatego ich jeszcze nie odkryłam

 

Powyższe myśli uniemożliwiają rozwój.
Blokują Cię i trzymają w miejscu.

Żyjemy w społeczeństwie, które od dziecka miesza nam w głowach.
Ludzie byli i są wychowywani i edukowani do pracy u kogoś,
do pracy odtwórczej. 
Nikt nie uczył nas proaktywności.
Nie wiemy jak ustalać cele i jak je realizować.

Nasze mocne strony są pomijane i często przez długie lata
nie jesteśmy ich świadome.

Jednak świat zaczyna się zmieniać. Dziś możemy żyć inaczej,
możemy poznawać siebie, budować na swoich talentach
i mocnych stronach. 
Możemy pracować z sercem i sensem i zarabiać.

Możemy mieć zdrowe relacje ze sobą, być spełnione, mieć dobre życie.

Jeśli już dziś nie zrobisz swojego spełnienia priorytetem,
decydujesz się na pozostanie w tym samym miejscu.

I chociaż będziesz dużo czytać i marzyć
nie zaczniesz działać i nie wyjdziesz poza utarte schematy.

Wymówki i obawy będą trzymać Cię mocno przez długi czas.

Możesz przejść gruntowną transformację. Tak może wyglądać twoje życie:

r

Masz ustalone cele i priorytety. Masz zaplanowane działania krok po kroku

r

Czujesz spokój, bo wiesz, czego chcesz i jak to osiągnąć

r

Robisz to, co daje Ci radość i ma sens

r

Znasz swoje mocne strony i w jakich obszarach możesz je wykorzystać

r

Sama ustalasz plan swojego dnia i pracy, masz czas dla rodziny, wtedy gdy tego potrzebujesz

Nazywam się Gabriela Kuca.


Czasem żartuję, że naprawiam to, co „zepsuł” stary system edukacji, czyli wspieram kobiety w wydobyciu swojego potencjału, w połączeniu talentów i pasji. Działając w duchu Porozumienia bez Przemocy pomagam w odkryciu swoich potrzeb, ogarnięciu chaosu i pozbyciu się blokad mentalnych, by kobiety mogły robić to, w czym są dobre i żyć wg własnego scenariusza – z sercem i z sensem. Pomagam kobietom stworzyć dobrą relację ze sobą, poznać swoje potrzeby, nie zatracić się w kołowrotku ról. Pokazuję jak umiejętnie zarządzać swoją energią, by mieć satysfakcjonujące życie rodzinne i zawodowe. Wspieram kobiety poszukujące kobiecej siły i pomysłu na siebie. Najczęściej są w przełomowym momencie życia: macierzyństwo i chęć połączenia życia osobistego z zawodowym, przeprowadzka do innego miasta, czy kraju, rozstanie z bliskimi, często „przełomowe” okrągłe urodziny, czy chęć wejścia na inną ścieżkę zawodową opierającą się o wartości i potrzeby. 

Uwielbiam webinary!

I pluję sobie w brodę, że tak późno zaczęłam je robić, bo dopiero od lutego 2016 roku! Już od dawna wiedziałam JAK się je technicznie przygotowuje – pomagałam wszystkim wokół, ochoczo dzieliłam się swoją wiedzą na prawo i lewo, lecz sama nie zabrałam się za nie. Dlaczego? Blokował mnie strach oraz moje przekonanie, że jestem technicznym beztalenciem i na pewno sobie nie poradzę. A już na pewno nie pod wpływem stresu przed publicznym wystąpieniem! I wiesz co? Jak sobie pomyślę, że mogłam jeszcze w tym przekonaniu tkwić kolejne miesiące i nie pomóc w ten sposób setkom kobiet, to mam ciarki. Ileż razy przez głupie niedowiarstwo w swoje siły nie podejmujemy nawet próby zmiany? A na myśl o nowym wyzwaniu mamy ochotę schować się pod ciepłą kołdrę,
czy zostać na ciepłym, ale nudnym etacie, na którym ani w 5% nie wykorzystujemy swojego potencjału? Czy jest tak, że masz w sobie dużo złości, wręcz agresji, która rani Twoje dzieci, Twoich najbliższych? Ja właśnie tak miałam – efektem tego, że nie umiałam znaleźć możliwości, żeby wykorzystać swoje talenty – frustrowałam się i wylewałam żale na najbliższych.

Dałabym dużo, żeby ktoś mi wtedy pomógł i skrócił moje męki! Czułam, że nie sprawdzam się, ani w roli mamy (frustracja przeradzała się w złość + osłabiała mnie fizycznie), czułam się bezwartościowa jako pracownik (byłam na wychowawczym i nie miałam pomysłu co dalej mogę ze sobą robić). To wszystko zaważyło na moim braku poczucia bezpieczeństwa na długie lata! Miałam wrażenie, że dbam o wszystkich, tylko nie o siebie. Zabiegałam o relacje, żeby czuć się wartościowa, „poświęcałam się” – a frustracja rosła.

Choć dziś wiodę satysfakcjonujące mnie życie (samorealizuję się, pomagam innym, sprawia mi to frajdę, mam ekstra relacje z najbliższymi), to pamiętam dobrze, czym jest frustracja i jakie spustoszenie może zrobić w naszym życiu. Dlatego postanowiłam dzielić się z Wami moim czasem i doświadczeniem. Stworzyłam program online, który przeprowadzi uczestniczki ze stanu chaosu i frustracji na temat mocnych stron, talentów i pasji do stanu satysfakcji, znajomości siebie i swojego potencjału. Kursantki zakończą program przygotowaniem konkretnego planu działania dla siebie na najbliższy czas (co z tym zrobić, jak to zrobić i jak na tym
docelowo zarobić).

ZMIEŃ FRUSTRACJĘ NA

SATYSFAKCJĘ.

Działaj z pomysłem, sercem i sensem.

10-tygodniowy program transformacji frustracji w satysfakcję

 

Program startuje w marcu 2018

MODUŁ 1: WSŁUCHAJ SIĘ W SIEBIE

zobaczysz, co Cię frustruje
określisz realny cel,
który chcesz osiągnąć
stworzysz listę potrzeb,
zrozumiesz czego chcesz, a czego nie chcesz w swoim życiu

MODUŁ 2: ZACZNIJ OD RADOŚCI I FRAJDY

przyjrzysz się temu, co sprawia Ci radość
przypomnisz sobie co lubiłaś robić w dzieciństwie i młodości
sprecyzujesz co tak naprawdę lubisz robić

MODUŁ 3: TWOJE UMIEJĘTNOŚCI

przypomnisz sobie, jaką zdobyłaś wiedzę i czego się nauczyłaś
przyjrzysz się temu, co już wiesz
uświadomisz sobie, jaka wiedza jest Ci potrzebna

MODUŁ 4: TWOJE TALENTY

uświadomisz sobie, jakie są Twoje talenty
dowiesz się,
jak możesz je wykorzystać
nabierzesz pewności,
w czym jesteś dobra

MODUŁ 5: TWOJE MOCNE STRONY

zobaczysz, co wyjdzie z połączenia Twojej wiedzy z talentami
nabierzesz pewności co do swoich umiejętności
wzmocnisz poczucie własnej wartości

MODUŁ 6: USTAL WARTOŚCI

stworzysz listę swoich wartości
dowiesz się,
co jest dla Ciebie ważne, a co nie
sprawdzisz, czy poświęcasz odpowiednią ilość czasu na to, co jest naprawdę dla Ciebie istotne

MODUŁ 7: WYZNACZANIE DROGI DO SPEŁNIONEGO ŻYCIA

stworzysz wizję przyszłości
zobaczysz jak możesz się czuć,
gdy zdecydujesz się żyć według własnego scenariusza
podsumujesz czego się o sobie dowiedziałaś,
co jest dla Ciebie ważne i w czym jesteś dobra

MODUŁ 8: POMYSŁ – DZIAŁANIE – ZARABIANIE

dowiesz się jak wykorzystać swoje mocne strony
doszlifujesz pomysł
w razie wątpliwości uzyskasz potrzebne wsparcie w postaci burzy mózgów
określisz kto będzie Twoim odbiorcą
sprawdzisz relację pomysł –
odbiorca

MODUŁ 9: POKONYWANIE BLOKAD I STRACHÓW NA NOWEJ DRODZE

uświadomisz sobie czego się boisz
dowiesz się jak pokonać blokady

MODUŁ 10: PRZEKUWANIE MARZEŃ W DZIAŁANIE

dowiesz się jak powinnaś działać (zasada SMART)
wybierzesz mądry cel
ustalisz,
jaki możesz zrobić najmniejszy krok przybliżający Cię do celu i wyznaczysz termin, w którym go wykonasz

MODUŁ 11: NIESPODZIANKA!

na zakończenie kursu jeszcze jeden moduł
dla zainteresowanych i wytrwałych

INDYWIDUALNE KONSULTACJE (PREMIUM)

Jeśli wybierzesz program Premium będziemy spotykać się również na indywidualnych konsultacjach online. (Liczba miejsc ograniczona).

Spotkania zaczną się po 4 module programu transformacji Zmień frustrację na satysfakcję. Ich termin ustalimy indywidualnie.
Konsultacje indywidualne będą działały na Ciebie motywacyjnie, bo na początku kryzysy będą pojawiać się często. No i oczywiście możesz liczyć na moje merytoryczne wsparcie.

Co wyróżnia program ZMIEŃ FRUSTRACJĘ NA SATYSFAKCJĘ?
Program ma formę warsztatu. 2-godzinne webinary co drugi tydzień w ciągu trwania programu zapewniają skupienie na Tobie. Obecnie to jedyny program online w takiej formule.

Sprawdź opinie uczestniczek poprzedniej edycji programu transformacji Zmień frustrację na satysfakcję

w

Wywiad z Anną Koskowską

w

Wywiad z Niną Wojtyrą

w

Wywiad z Pauliną Ziętek-Joźwą

w

Wywiad z Ireną Kolbuszewską

Warsztat Z Sercem i Z Sensem okazał się dla mnie bardzo ważnym punktem zwrotnym w życiu. Dowiedziałam się o sobie rzeczy, których się nie spodziewałam. Dzięki współpracy z Gabrielą wiem, w którym kierunku chcę się rozwijać zawodowo. I choć to będzie niełatwa droga kreatywnego biznesu, to jestem przekonana, że dla mnie najlepsza. Minęło 1,5 miesiąca od warsztatu a ja już teraz odważniej stawiam stopy na ścieżce do mojego celu. To właśnie na warsztatach sięgnęłam do zakopanych pokładów mojej odwagi i pewności siebie. Mam tę moc w sobie oraz konkretny plan z rozpisanymi krokami, co mam zrobić, by pracować z sercem, i zarabiać z sensem. Polecam go kobietom, które poszukują pomysłu na siebie i utknęły w decyzyjnej niemocy. Po tym warsztacie zyskacie jasność i odwagę do tego, by działać w zgodzie ze swoimi potrzebami i możliwościami.

Anna Koskowska

Blue Almonds Jewellery

Na warsztacie Z Sercem i Z Sensem nauczyłam się, jak doceniać siebie, swoje umiejętności i wyceniać swą pracę. Najbardziej podobała mi się niewymuszona atmosfera, bliskość i otwartość prowadzącej oraz uczestniczek. No i zadanie ze zdjęciem. Gabriela jest ciepłą i konkretną osobą, a to rzadkie połączenie. Jeśli chcesz odkryć swoją pasję i dowiedzieć się, jak zacząć na niej zarabiać, weź udział w tym warsztacie!
Zdecydowałam się też na mentoring grupowy, bo potrzebuję bliskości i wsparcia kobiet.
Wiele wiem, wiele potrafię… to pewne, tyle że czasami ciężko mi to ubrać w czytelne ramy. W tym pomagają mi dziewczyny podczas wspólnych konferencji przez Skype i sama Gabriela Kuca – kobieta ze spokojnym ogniem, łącząca cechy, które są rzadkością.
Nawet z domu nie trzeba wychodzić, żeby coś stworzyć.

Ania Zorba Stoitsi

punktyzdrowia.pl

Na warsztacie Z Sercem i Z Sensem nauczyłam się patrzeć na niektóre rzeczy inaczej, poznałam siebie lepiej.Warto pójść na warsztat, bo dowiesz się ciekawych rzeczy, spotkasz wspaniałe kobiety. Napełnisz się energią i mocą, zajrzysz wgłąb siebie. Dostaniesz szansę, by coś zmienić w swoim życiu. Gabriela wspaniale robi to, co robi. Ja miałam ochotę dalej podążać tą drogę, na którą weszłam na jej warsztacie. Zdecydowałam się na grupowy program mentoringowy, bo chciałam podążać za swoją pasją, którą odkryłam na warsztacie. Kocham wszystko, co jest związane z moim psem i chcę miłością do psów zarażać innych. Pojawiło mi się marzenie, by wystartować z blogiem o moim angielskim psie Lindzie.

Po drodze było tak:

„Co ja tu robię”, „A po co mi blog?”, „Nie wiem, o czym mówicie, jakie tagowanie, promowanie?”, „Przytłacza mnie ten cały świat online!”, „Porzucam pomysł bloga.” , „Może kiedyś, nie wiem kiedy”.

Borykałam się z takimi blokadami podczas programu mentoringowego. I wiecie co? O mały włos a blog nie ujrzałby światła dziennego. A teraz mam nie tylko z blog, na którym regularnie pojawiają się wpisy. Wystartowałam także z fanpejdżem Angielski Pies!

Jako pani po 50-tce poszłam nawet do szkoły, uczę się na technika weterynarii. Do specki od weterynarii to mi jeszcze dużo brakuje. Ale chyba stałam się specką od swojego życia. Dzięki Gabi! Zyskałam wąską specjalizację, dla mnie najważniejszą!

Ewa Podgórna-Kopciuch

angielskipies.pl/

BONUSY

Indywidualna konsultacja (45 min) - BONUS w wersji STANDARD i PREMIUM

Bonus jest dostępny tylko w przedsprzedaży i znika 5 stycznia 2018 r. Konsultacje będą odbywać się na przełomie marca i kwietnia. Wspólnie dopasujemy dogodny termin.

Kurs video: Jak mieć więcej energii na co dzień - BONUS w wersji STANDARD i PREMIUM

Kurs video trwa od 10.01.2018 do 08.02.2018.

Mini kurs: Wirtualny Trekking - BONUS w wersji STANDARD i PREMIUM

Mini kurs audio trwa od 05.03.2018 do 11.03.2018.

„Jak zacząć robić webinary”? i „Jak zacząć robić transmisje na żywo na Facebooku?” - BONUSY tylko w wersji PREMIUM

zależy mi na tym, byś umiała korzystać z nowych technologii i żebyś mogła zacząć działać jeszcze w czasie trwania kursu.

 Wartość bonusów to prawie 700 złotych! A Ty możesz je dostać za 0 zł! 

Program transformacji ZMIEŃ FRUSTRACJĘ NA SATYSFAKCJĘ jest dostępny na platformie.

 • w co drugi wtorek  o 21 przez 10 tygodni spotkamy się w jednym czasie online na 2 godz. podczas warsztatu w formie webinaru i przerobimy razem 2 moduły. Jeśli nie możesz być na spotkaniu, otrzymasz jego nagranie.
 • otrzymujesz do pobrania zapis audio do odsłuchania w dowolnym czasie na swoim urządzeniu
 • do każdego modułu jest dołączony zestaw ćwiczeń do wykonania w danym tygodniu przed webinarem mentoringowym
 • w danym tygodniu są udostępniane 2 moduły i tak przez 10 tygodni

Program STANDARD

 • Dostęp do 10-tygodniowego programu
 • Udział w  warsztatach w formie nagrywanych webinarów
 • Dostęp do zeszytów ćwiczeń
 • Dostęp do grupy wsparcia na Facebooku, na której będą  live sesje Q&A, gdzie odpowiem na bieżące pytania

Program PREMIUM

 • Dostęp do 10-tygodniowego programu transformacji + program mentoringowy
 • Udział w  spotkaniach w formie nagrywanych webinarów
 • Dostęp do zeszytów ćwiczeń
 • Dostęp do grupy wsparcia na Facebooku, na której będą live sesje Q&A, gdzie odpowiem na bieżące pytania
 • Trzymiesięczne grupowe konsultacje mentoringowe (do grupy mogę przyjąć maksymalnie 5-6 osób)
 • Otrzymasz wsparcie, które pomoże pokonać kryzysy często pojawiające się na początku drogi do zmian
 • Otrzymasz podstawową wiedzę o budowaniu społeczności i marketingu online i offline dostosowaną do Twoich potrzeb.

ZAPISZ SIĘ, BY NIE UMKNĘŁY CI INFORMACJE O STARCIE DRUGIEJ EDYCJI PROGRAMU