Trwa wrzesień, miesiąc, który chyba wszystkim kojarzy sie m.in ze szkołą. Jedni zaczynają edukację, a inni ją kończą. Temat nauki nie dotyczy tylko dzieci. Dorośli również się uczą . Nauka to także kursy. Dumnie przedstawiamy Wam jedną z absolwentek tegorocznej edycji programu transformacji “Zmień frustrację na satysfakcję”  – Małgorzatę Łatę.

Gosia jest właścicielką marki Mydlane Rewolucje i własnoręcznie tworzy z naturalnych składników mydełka, które wyglądają jak małe dzieła sztuki. Z dbałością o każdy szczegół, wkładając serce w to co robi, konsekwentnie realizuje swoje pomysły. Ten profesjonalizm widać m.in na dopracowanej stronie internetowej Mydlanych Rewolucji! W działaniach Gosi czuć pasję!

We własnym biznesie wartością dla Gosi jest to, że można robić to, co się lubi, działać w zgodzie ze sobą i blisko natury, a co najważniejsze rozwijać się w swoim tempie. Zaczęło się od mydełek, a dziś Małgorzata pracuje nad warsztatami online „Jak zrobić mydło w 5 krokach?”, bo edukowanie innych również jest dla niej ważne.

Program online „Zmień frustrację na satysfakcję” to przestrzeń, gdzie w jednym miejscu spotykają się kobiety, poszukujące swoich pasji oraz te, które już je mają i chcą rozwijać. W minionej edycji uczestniczki pracowały przechodząc przez 11 modułów. Skupiały się m.in na wydobyciu swoich mocnych stron oraz pozbyciu się blokad. To nie wszystko, jednym z ostatnich zadań dla uczestniczek było napisanie własnego story.

Gosia na zwieńczenie swojej drogi z programem napisała własną, inspirującą opowieść. Przeczytajcie jej historię, z której dowiecie się, jak powstały Mydlane Rewolucje. Małgosia dzieli się też tym, co sprawia, że łapie wiatr w żagle, z odwagą stawia kolejne kroki łącząc pasję z biznesem.

kobiecasila.pl

“Na imię mam Gosia. Pomysł na „Mydlane Rewolucje” wziął się z poczucia prostoty oraz przekonania, że można używać kosmetyków w oparciu o proste, naturalne składy. To, że na pierwszy rzut poszły mydła zarządził przypadek. Po prostu chciałam obdarować znajomych na święta wyjątkowym prezentem, takim od serca. I od tego zaczęła się moja mydlana przygoda. Oczywiście na drugi rzut poszły inne kosmetyki, które można samodzielnie wykonać w domowym zaciszu.

Minimalistycznie, ale kreatywnie. Jedni wymyślają „co by tu jeszcze dodać do przepisu”, a u mnie wręcz przeciwnie. Staram się upraszczać składy i w pełni czerpać satysfakcję z nowego kosmetyku.

Prywatnie lubię jazdę rowerem, polską kuchnię i wypady „za miasto”. W wolnej chwili interesuje się światem social media, marketingiem internetowym oraz fotografią.

Poza tym ogromną radość sprawia mi dzielenie się swoją wiedzą i spostrzeżeniami.

Z połączenia moich zainteresowań i przekonań narodził się pomysł na stworzenie mydlanych warsztatów online: „Jak zrobić mydło w 5 krokach?”. Ma być prosto, konkretnie, ale i przyjemne 💚

I tak od kilku miesięcy w tzw. „międzyczasie” razem z moim mężem przygotowujemy materiały – merytoryczne wpisy, piękne zdjęcia, grafiki, interesujące filmy. Przed nami do ogarnięcia jest jeszcze mnóstwo szczegółów.

A moim celem jest, aby każdego kogo zainteresują mydlane warsztaty stwierdził: „O! Fajnie! Spróbuję i ja!”. A po zrobieniu pierwszego mydła naszła myśl „Hmmm… jeśli zrobiłam swoje pierwsze mydło to może spróbuję zrobić kolejny kosmetyk?”. I tym samym będziesz kolejną osobą, która w pełni świadomie zacznie wykorzystywać dobro, które daje nam natura. Czego chcieć więcej? 🌿”

Zobaczcie też, co Gosia napisała o programie transformacji Zmień Frustrację na satysfakcję:

 

Fantastyczny kurs. Gabrysia ma niesamowity dar łączenia faktów oraz odkrywania mocnych stron, które drzemią w człowieku niewykorzystywane od dzieciństwa 🙂 Mimo tego, że na początku nie byłam przekonana do mentoringu na płaszczyźnie online, z perspektywy czasu uważam, że zakup kursu był jednym z najlepszych prezentów, jaki mogłam zrobić dla samej siebie 🙂 Jak najbardziej polecam.

Kurs online „Zmień frustrację na satysfakcję”, jest nie tylko dla kobiet poszukujących swoich pasji. Jest także dla tych, które już znają swoje talenty i mają pomysł na biznes lub nawet już działają realizując swoje plany. Ten program pozwala poukładać wewnętrzny chaos, połączyć to, co już wiemy i umiemy, by uwydatnić mocne strony i wydobyć talenty. Dzięki takiej wiedzy łatwiej ułożyć plan i przystąpić do działania, które przynosi poczucie satysfakcji, spełnienia i spokoju.

 

Lubicie czytać takie historie?

Chciałybyście ich więcej?