Właśnie rozpoczęły się zapisy na listę zainteresowanych udziałem w III edycji kursu online: „Zmień frustrację na satysfakcję” . Jest to kilkunasto tygodniowy program transformacyjny frustracji w satysfakcję, dla wszystkich kobiet, które poszukują pomysłu na siebie lub już go mają, ale nie wiedzą jak zacząć go wcielać w życie.

kobiecasila.pl

Jeśli chcesz:

  • mieć ustalone cele i priorytety oraz zaplanowane działania krok po kroku,
  • czuć spokój i wiedzieć czego chcesz i jak to osiągnąć,
  • robić to, co daje Ci radość i ma sens,
  • znać swoje mocne strony i wiedzieć w jakich obszarach możesz je wykorzystać,
  • sama ustalać plan swojego dnia i pracy, mieć czas dla rodziny, wtedy gdy tego potrzebujesz.

Pomyśl o tym, czego pragniesz najbardziej.

Wstać rano z uśmiechem na twarzy dlatego, że czeka na Ciebie praca, którą sama sobie wybrałaś? Zrobić przerwę o 14, żeby wyjść po córkę do przedszkola, pójść z nią na spacer i na huśtawkę? Czuć pewność, że podołasz każdemu wyzwaniu, które może Cię spotkać? Wejść do pokoju i cieszyć się z bycia zauważoną? Wykonywać pracę, która ma znaczenie? Czuć wdzięczność i spełnienie kładąc wieczorem głowę na poduszkę? Przestać spuszczać oczy rozmawiając z ludźmi? Tak właściwie znowu polubić siebie? Zrobić ze swoim życiem i karierą coś pięknego, znaczącego, ciekawego i wyjątkowego? W końcu przestać być swoim największym wrogiem? Jeśli tak, to ten kurs jest dla Ciebie!

Już teraz przejdź na stronę z rezultatami klientek i zapisz się na listę zainteresowanych programem: „Zmień frustrację na satysfakcję” i bądź na bieżąco z informacjami dotyczącymi trzeciej edycji!!

Chcę zapisać się na listę zainteresowanych ZFNS3!