KURS ONLINE

E-MOC-je MAMY

N

Poznaj strategie radzenia sobie ze złością, lękiem, smutkiem, poczuciem winy.

N

Dowiedz się, jak obudzić optymizm i radość.

N

Zrozum lepiej siebie i swoje emocje.

 Emocje są jak żywioły, mają swoją dobrą i złą stronę. Mogą tworzyć, ale też niszczyć, dawać siłę lub odbierać nadzieję. Od Ciebie zależy, jak wykorzystasz tę wiedzę.

ZŁOŚĆ jest jak OGIEŃ

Niszczy lub ogrzewa. Zmniejsz siłę złości i zahamuj jej destrukcyjną energię.

SMUTEK jest jak WODA

Zalewa lub ożywia i daje początek wzrostowi. Poczuj go i pozwól mu odejść.

LĘK jest jak ZIEMIA

Przytłacza lub daje ochronę. Określ i zredukuj stan swojego przerażenia i niepewności.

RADOŚĆ jest jak POWIETRZE

Porywa lub dodaje skrzydeł i lekkości. Pozwól, by Cię poniosła.

kobiecasila.pl

Czy to o Tobie?

 • Jesteś mamą jednego wymagającego dziecka, dwójki, trójki lub więcej i potrzebujesz złapać dystans.

 • Jesteś zmęczona od nadmiaru obowiązków.

 • Czujesz się przygnieciona złością, brakiem, wsparcia i niepokojem.

 • Nie wiesz, jak radzić sobie z emocjami dzieci.

 • Brakuje Ci kontaktu z kimś, kto Cię rozumie.

 • Wydaje Ci się, że niewystarczająco dobrze sobie radzisz.

 • Od dawna tęsknisz za swobodą bycia sobą i gubisz się we własnych odczuciach.

 • Masz wrażenie, że brakuje Ci czasu dla siebie.

Co znajdziesz w kursie?

LIVEs

5 lekcji wideo na żywo z udziałem obu prowadzących, czyli z psychologiem Moniką i z coachem Gabrielą. Dostęp do powtórek.

WSPARCIE

3 tygodnie aktywnego wsparcia w zamkniętej grupie tylko dla uczestniczek kursu. Wy pytacie – my odpowiadamy!

l

NOTATKI RYSUNKOWE

Podsumowanie lekcji do pobrania w atrakcyjnej formie notatki wizualnej. Dla lepszego przyswojenia wiedzy.

i

PDFy

4 lekcje pisemne o emocjach: złości, lęku, smutku i radości – skąd się biorą, co z sobą niosą i jakie strategie możemy wobec nich podjąć oraz o tym, co dzieje się w mózgach małych i dużych ludzi. PDFy zawierają po kilkanaście stron A4 z wiedzą, naukowymi dowodami, doświadczeniem naszym i klientek, ćwiczenia, przydatne pomysły oraz inspiracje.

w

KONSULTACJE

Indywidualne konsultacje i sesje online tylko w wersji PREMIUM kursu. Konsultacje i sesje będą w lipcu 2020.

BONUSY

Niespodzianki!

Sprzedaż kursu zakończona!
Masz pytania? Napisz do nas:

biuro@pracowniastopka.pl

Nie kupiłaś kursu? Możesz kupić kursoBOOK!

KursoBOOK zawiera:

 • kilkadziesiąt stron A4 z wiedzą, naukowymi dowodami, doświadczeniem naszym i klientek, ćwiczenia, pomysły oraz inspiracje.

Zostaw mail, by dostać info o kolejnej edycji kursu.

Na kursie będziemy dzielić się praktyczną wiedzą opartą o naukowe dowody.

Zobacz live Wakacje z dziećmi czyli…

Zobacz live o książkowych inspiracjach o eMOCjach – dla dużych i małych

Zobacz live o faktach i mitach dotyczących nazywania emocji oraz o rozwoju mózgu dzieci i nastolatków.

Zobacz live o neuronach lustrzanych i nerwie błędnym i o tym, co to ma wspólnego z relacjami. O kobiecym wsparciu i oksytocynie.

 Co da Ci kurs?

 • Zyskasz wiedzę o emocjach u siebie i dzieci.

 • Poznasz strategie radzenia sobie ze złością, lękiem, smutkiem, poczuciem winy.

 • Dowiesz się, jak obudzić optymizm i radość.

 • Zadbasz o autentyczność.

 • Zmienisz perspektywę patrzenia.

 • Zrozumiesz lepiej siebie i swoje emocje.

 • Spotkasz inne mamy, które mają podobnie jak Ty.

 • Znajdziesz wsparcie.


Harmonogram lekcji

Skąd się bierze ZŁOŚĆ? O czym nam sygnalizuje i czego możemy się na niej nauczyć. Jak zmniejszać siłę złości i jak panować na jej destrukcyjną energią.
W tej lekcji dowiesz się też, jak radzić sobie ze swoją złością, ale także co zrobić gdy ta emocja pojawia się u dzieci.

 

Skąd bierze się LĘK? Co z nim zrobić? Jak podejść do niego świadomie. W tej lekcji dowiesz się jak zredukować stan swojego przerażenia, jak wykorzystać lęk oraz co zrobić gdy lęk przytłacza Twoje dziecko.

Co wywołuje RADOŚĆ. W tej lekcji dowiesz się, jak maksymalnie wykorzystać energię płynącą z radości. Jak najlepiej wspólnie z dzieckiem ją celebrować.

Skąd się bierze SMUTEK? Jak nauczyć się go przeżywać i sobie z nim radzić. Jak pomóc dziecku, gdy poczuje tę emocję.

 

Na ostatniej lekcji spotkamy się, by podsumować kurs online E-MOC-JE MAMY.

Co mówią uczestniczki I edycji kursu E-MOC-je MAMY

Choć jestem mamą od niedawna to jestem wdzięczna, że było mi dane uczestniczyć w kursie „Emocje mamy są jak żywioły”. Jak wiadomo emocje są nieodzowną częścią macierzyństwa i warto się z nimi zaprzyjaźnić już od samego początku, niezależnie od tego w jakim wieku są nasze dzieci. Cieszę się, że już teraz mogłam spojrzeć na swoje macierzyństwo z nieco innej perspektywy. Materiały pisemne kursu to kompendium podane w bardzo przyjemny, klarowny i ciekawy sposób, wzbogacone o ćwiczenia. Jestem pewna, że za jakiś czas powrócę do kursu, kiedy moje macierzyństwo będzie nieco bardziej wymagające. Dzieciństwo naszych dzieci leży w naszych rękach. Tak wiele możemy im dać, jeśli tylko same poznamy siebie. Warto pokierować naszymi emocjami tak, aby służyły, a nie szkodziły. Polecam wszystkim mamom z całego serca.

Mama Magdalena

4 emocje – 4 nowe spojrzenia na każdą z nich. Dziękuję! Za praktyczne ćwiczenia i wskazówki zawarte w podręczniku do kursu. Drogie autorki! Podzieliłyście się swoją wiedzą, doświadczeniem, własnymi emocjami i realnymi sytuacjami z Waszego życia. To bardzo budujące, wiem że nie tylko mnie spotykają trudności. Z pewnością wykorzystam metodę STOP, wiem co leży pod górą lodową i że pierwotna złość trwa 90 sekund. Nie ma złych emocji, wszystkie są potrzebne, a to jak je oswoję i przyjmę zależy ode mnie. Otrzymałam od Was walizkę pełną narzędzi – wiedzę, proste ćwiczenia, porady. Dużo czytam i muszę przyznać, że Wasze lekcje są napisane prostym językiem, lekko i prawdziwie. Mam nadzieję, że kiedyś doczekam się jakiejś książki w Waszym wydaniu… Dziękuję. Nic tutaj nie jest napisane na wyrost – ja jestem pod WIELKIM WRAŻENIEM. Kawał dobrej roboty!

Mama Agnieszka

Wielki plus za niezwykłą dostępność zarówno Waszą, jak i wszelkich materiałów. Jasny przekaz, przydatne porady i odpowiedzi z komentarzy, które są praktycznymi wskazówkami. Bardzo fajna esencja z wiedzy. Dziewczyny kurs był super!!

Mama Monika

Przede wszystkim jeszcze raz dziękuję Wam za tą wspólną przygodę. Według mnie stworzyłyście, bardzo ciekawy i wartościowy kurs. Jest w nim z jednej strony dużo lekkości, a z drugiej dużo wartościowych tematów do rozwinięcia. Dużo wartości wnoszą podawane przez Was przykłady.

Agnieszka Ochnik - FB: VISUALDEVELOPMENTandEXPRESSION

Autorka notatek wizualnych do kursu E-MOC-je MAMY

Co mówią klientki o współpracy z nami

Miałam przyjemność uczestniczyć w kursach organizowanych przez Gabrielę w ramach Kobiecej Siły oraz pracować z nią podczas indywidualnych sesji coachingowych. W czasie spotkań dotknęłyśmy między innymi trudnego dla mnie tematu relacji z moją nastoletnią córką. Wspólnie przyglądałyśmy się źródłom napięć między mną a moim dzieckiem. Zobaczyłam jak wiele jest we mnie poczucia winy, ale i oczekiwań… Gabriela jest ciepłą, empatyczną osobą z dużą intuicją, pomogła mi „skontaktować się ze sobą”, przyglądać swoim myślom, przekonaniom, emocjom, potrzebom. Rozumiejąc lepiej siebie, mając dla siebie więcej empatii, wewnętrznego spokoju zaczęłam w nowy sposób patrzeć na moją córkę – dostrzegać w niej odrębną osobę z jej potrzebami, poszukiwaniem własnej tożsamości, w trudnym dla niej samej okresie… Odkryłam, że niektóre potrzeby mamy wspólne. Dzięki pracy z Gabrysią widzę przełom w naszej relacji i z większą nadzieją podchodzę do dalszej pracy nad budowaniem bliskości z córką. Bardzo polecam współpracę z nią! 

Mama Danusia

Zadzwoniłam do Moniki Kaczkowskiej gdy podejmowałam decyzje ze wyprowadzam się z domu od agresywnego męża z dwójka malutkich dzieci. Jestem bardzo wdzięczna za jej wsparcie po wyprowadzce, ponieważ moj starszy 4 letni syn miał zachowania agresywne i nie umiał poradzić sobie ze swoimi emocjami, a ja jako mama z jego emocjami. Dzięki naszej konsultacji i pomocom dydaktycznym w formie m.in. bajek  nauczyłam się rozmawiać z dzieckiem o emocjach i pokazywać mu jak ma te emocje konstruktywnie rozładowywać jestem bardzo zadowolona z tej współpracy Polecam.

Mama Paulina

Mam to szczęście, że nie tylko uczestniczyłam w warsztatach prowadzonych przez Gabrielę (dla kobiet oraz dla mam z córkami), ale także przyjaźnimy się od kilku lat.  Wcześniej nie byłam wrażliwą i uważną osobą, a od jakiegoś czasu, również dzięki Gabi, staję się coraz bardziej uważna i otwarta na relacje z moimi bliskimi. Jestem jej bardzo wdzięczna za pomoc w budowaniu codziennej, jakże trudnej i wymagającej relacji z moją kochaną nastolatką.

Gabi w bardzo delikatny sposób potrafi pomóc mi w dotarciu do moich emocji i uczy mnie wsłuchiwania się w swoje potrzeby. Wiem, że jeszcze nie raz mnie to zaskoczy. 

Gorąco polecam pracę z Gabrielą – jej wsparcie i Kobieca Siła są nieocenione.

Mama Magdalena

Monika to niezwykła terapeutka, która w precyzyjny sposób ukazuje plan działania w problemie. Prowadzi krok po kroku aby rozwiązać zawiłości, które kumulują się w głowie. Dzięki Niej innym okiem spojrzałam na trudne tematy i co najważniejsze zobaczyłam światełko w tunelu. 

Mama Joanna

Na letnie warsztaty “7 kroków w głąb siebie” trafiłam w bardzo trudnym dla mnie czasie – jako młoda mama dwójki dzieci. Czas poświęcony wyłącznie sobie był dla mnie nie tylko luksusem, ale także towarem mocno deficytowym. Podczas codziennych spotkań w przemiłym towarzystwie zgłębiałyśmy coraz to nowe obszary siebie, co w moim przypadku oznaczało wiele momentów “aha”, dodatkowych pytań, a nawet niespodzianek (choć wcześniej żyłam w przekonaniu, że znam siebie dość dobrze). Warsztaty były fantastyczną odskocznią od codziennego zgiełku, a w wyniku przemyśleń, które się we mnie narodziły, nawiązałam z Gabi regularną współpracę. Czułam, że mogę z nią osiągnąć dużo więcej i nie myliłam się. 

Gabriela jest osobą niesamowicie uważną i wrażliwą, która świetnie rozpoznaje potrzeby i z ogromnym wyczuciem naprowadza do osobistych wniosków. Inwestycja w sesje coachingowe jest w moim odczuciu jedną z najbardziej trafionych w całym życiu. 

Warsztaty i sesje okazały się przełomowymi w pracy nad rozwojem osobistym, a zwłaszcza nad relacjami z najbliższymi – w tym z moją kilkuletnią córeczką. Gabi pomogła mi zrozumieć świat tej małej kobietki i spojrzeć na naszą relację z nowej perspektywy. Serdecznie polecam współpracę z Gabrielą Kucą!

Mama Ewa

Podczas konsultacji z panią Moniką uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Rozmowa dała mi dużo motywacji do działania, świeżego spojrzenia na omawianą sytuację, a także humoru Pani Monika to bardzo serdeczna i empatyczna osoba, otwarta na drugiego człowieka i jego potrzeby. Jej energia wraz z optymizmem pozwalają na spojrzenie na siebie czy problem w zupełnie innym świetle. Merytoryka na najwyższym poziomie! Serdecznie polecam!

Mama Jowita

FAQ

Czy kurs E-MOC-JE MAMY jest tylko dla mam?

Nic nie szkodzi, jeśli nie jesteś mamą. Emocje nie znają podziału i przychodzą do nas wszystkich niezależnie od naszych ról życiowych. Dlatego śmiało, nie krępuj się dołączyć do kursu i dowiedz się jak radzić sobie ze złością, lękiem, smutkiem i jak w pełni korzystać z radości.

Kiedy start?

Pierwszą lekcję kursu online E-MOC-je MAMY udostępnimy dla uczestniczek we wtorek 09.06.20. Po raz pierwszy na lekcji wideo na żywo spotkamy się w środę 10.06.20 o g. 12:30

Ile trwa kurs?

Kurs online E-MOC-je MAMY trwa od 10.06.2020 do końca czerwca. Dostęp do materiałów będzie przez 3 miesiące od zakupu kursu. W lipcu osoby, które wykupią wersję PREMIUM, będą mogły skorzystać z konsultacji online z psychologiem i sesji online z coachem. 

Co będziemy robić?

W czasie kursu uczestniczki dostaną dostęp do platformy, gdzie będą na nie czekały materiały PDF. Następnie będziemy spotykać się na wideo – lekcjach na żywo w zamkniętej grupie na Facebooku. Dla nieobecnych będą dostępne powtórki. Zawsze jednak warto być na żywo, żeby móc zadawać pytania.

Co znajduje się w PDFach?

PDFy zawierają po kilkanaście stron A4 z cennymi informacjami o emocjach – skąd się biorą, jaką mają funkcję, co można z nimi zrobić. To praktyczna wiedza oparta na dowodach naukowych. W tekstach są też gotowe ćwiczenia praktyczne, które można wdrożyć do swojego życia od razu. Praktyka czyni mistrza. Najważniejsze jest zacząć. Zadania te pomagają mamom, które się z nami spotykają, z którymi rozmawiamy, zmieniają ich życie. Gotowe patenty i rozwiązania otwierają nowe możliwości, pomagają inaczej spojrzeć na trudności, dają nadzieję i więcej optymizmu na co dzień. W materiałach są także nasze osobiste przemyślenia, oparte na naszych i doświadczeniach wielu mam. Chcemy wzbudzić w mamach refleksje – aby się zatrzymały i zobaczyły co mogą zmienić i aby to zrobiły.

Na czym zależy prowadzącym?

Zależy nam na tym, aby mamy akceptowały siebie z całą paletą emocji i lepiej radziły sobie w różnych, codziennych sytuacjach.  Chcemy stworzyć grupę mam, które wspierają się wzajemnie, niezależnie od tego, w jakim wieku są ich dzieci. A to wszystko w poczuciu wspólnoty, w bezpiecznej atmosferze i z pozytywną energią. Wierzymy, że SIŁA jest w kobietach! 😉

Sprzedaż kursu zakończona!
Masz pytania? Napisz do nas:

biuro@pracowniastopka.pl

Nie kupiłaś kursu? Możesz kupić kursoBOOK!

KursoBOOK zawiera:

 • kilkadziesiąt stron A4 z wiedzą, naukowymi dowodami, doświadczeniem naszym i klientek, ćwiczenia, pomysły oraz inspiracje.

Zostaw mail, by dostać info o kolejnej edycji kursu.

POZNAJ NAS

Kim jesteśmy

Monika Kaczkowska

Monika Kaczkowska

Psycholog, Terapeuta, Trener PTP

Jestem mamą bliźniaczek – Emilki i Oli, wielbicielką kawy, krótkich drzemek i rodzinnych wypraw rowerowych. To moje osobiste źródła energii. Od 2008 roku towarzyszę innym w odkrywaniu emocji, myśli, zachowań i układaniu je w sensowną całość, poprawiając jakość życia tych Małych i Dorosłych Pacjentów/Klientów. Obszary, w których się specjalizuję to: rozwój osobisty, zaburzenia nastroju, depresje, zaburzenia lękowe, stres, problemy wychowawcze. Od 2011 roku prowadzę własną firmę Pracownię Profilaktyczno-Wychowawczą STOPKA Monika Kaczkowska z siedzibą w Tarnowie. Prowadziłam liczne autorskie warsztaty i szkolenia z takich obszarów jak: psychologia wychowawcza, psychologia rozwojowa, rozwój osobisty, komunikacja interpersonalna, strategie radzenia sobie z emocjami i stresem (ok. 5 tys. godzin szkoleniowych). Warsztaty były szyte na miarę, dobrane do potrzeb i wieku uczestników. Adrestami moich szkoleń są: rodzice, nauczyciele, uczniowie, osoby potrzebujące wsparcia, seniorzy.
Obecnie jestem w trakcie 4-letniego kursu psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym.


FB| Pracownia Profilaktyczno-Wychowawcza STOPka Monika Kaczkowska

WWW| STOPka – Pracownia Profilaktyczno – Wychowawcza

Gabriela Kuca

Gabriela Kuca

Certyfikowany Coach

Jestem mamą trzech synów (10, 10 i 12 lat) oraz półtorarocznej córki. Kocham wszystko, co włoskie. Fascynują mnie ludzie i relacje między nimi. Od 2015 pracuję jako coach specjalizujący się we wspieraniu kobiet, a od 2018 jestem certyfikowanym coachem ACC ICF, tzn. po zdaniu egzaminu uzyskałam akredytację Międzynarodowego Stowarzyszenia Coachów.
Od 2014 roku prowadzę firmę i rozwijam markę Kobieca Siła. Pomagam kobietom na przełomowym etapie przejść wewnętrzną transformację i zmienić frustrację na satysfakcję w życiu osobistym i zawodowym. Jestem współautorką warsztatów dla mam i córek oraz autorką różnych warsztatów stacjonarnych dla kobiet i kursów online, np „Zmień frustrację na satysfakcję”, „Wirtualny Trekking, czyli 7 kroków w głąb siebie”, „Jak mieć więcej energii na co dzień” i innych. Przeprowadziłam kilkaset indywidualnych sesji coachingowych. Obecnie jestem w procesie akredytacyjnym w kierunku uzyskania certyfikatu Professional Certified Coach w ICF.

FB| Kobieca Siła – Gabriela Kuca COACH

WWW| Kobieca Siła

 Logo Kobieca Siła