DRUGA EDYCJA KURSU STARTUJE 1.02.21
DOŁĄCZ DO 29.01.2021

KURS ONLINE

E-MOC-je MAMY

N

Poznaj strategie radzenia sobie ze złością, lękiem, smutkiem, poczuciem winy.

N

Dowiedz się, jak obudzić optymizm i radość.

N

Zrozum lepiej siebie i swoje emocje.

kobiecasila.pl

 Emocje są jak żywioły, mają swoją dobrą i złą stronę. Mogą tworzyć, ale też niszczyć, dawać siłę lub odbierać nadzieję. Od Ciebie zależy, jak wykorzystasz tę wiedzę.

ZŁOŚĆ jest jak OGIEŃ

Niszczy lub ogrzewa. Zmniejsz siłę złości i zahamuj jej destrukcyjną energię.

SMUTEK jest jak WODA

Zalewa lub ożywia i daje początek wzrostowi. Poczuj go i pozwól mu odejść.

LĘK jest jak ZIEMIA

Przytłacza lub daje ochronę. Określ i zredukuj stan swojego przerażenia i niepewności.

RADOŚĆ jest jak POWIETRZE

Porywa lub dodaje skrzydeł i lekkości. Pozwól, by Cię poniosła.

kobiecasila.pl

Czy to o Tobie?

 • Jesteś mamą jednego wymagającego dziecka, dwójki, trójki lub więcej i potrzebujesz złapać dystans.

 • Jesteś zmęczona od nadmiaru obowiązków.

 • Czujesz się przygnieciona złością, brakiem, wsparcia i niepokojem.

 • Nie wiesz, jak radzić sobie z emocjami dzieci.

 • Brakuje Ci kontaktu z kimś, kto Cię rozumie.

 • Wydaje Ci się, że niewystarczająco dobrze sobie radzisz.

 • Od dawna tęsknisz za swobodą bycia sobą i gubisz się we własnych odczuciach.

 • Masz wrażenie, że brakuje Ci czasu dla siebie.

DRUGA EDYCJA KURSU E-MOC-JE MAMY STARTUJE
1 LUTEGO 2021!

KURS ONLINE E-MOC-je MAMY

 DO WTORKU 26.01.21 do północy NIŻSZA CENA!

Co zawiera kurs STANDARD?

N

LIVEs

N

WSPARCIE

N

NOTATKI RYSUNKOWE

N

PDFy

Co zawiera kurs PREMIUM?

N

LIVEs

N

WSPARCIE

N

NOTATKI RYSUNKOWE

N

PDFy

N

KONSULTACJE / SESJE

N

BONUSY

Co znajdziesz w kursie?

LIVEs

4 lekcje wideo na żywo z udziałem obu prowadzących, czyli z psychologiem Moniką i z coachem Gabrielą. Dostęp do powtórek.

WSPARCIE

W czasie trwania kursu aktywne wsparcie w zamkniętej grupie tylko dla uczestniczek. Wy pytacie – my odpowiadamy!

l

NOTATKI RYSUNKOWE

Podsumowanie lekcji do pobrania w atrakcyjnej formie notatki wizualnej. Dla lepszego przyswojenia wiedzy.

i

PDFy

4 lekcje pisemne o emocjach: złości, lęku, smutku i radości – skąd się biorą, co z sobą niosą i jakie strategie możemy wobec nich podjąć oraz o tym, co dzieje się w mózgach małych i dużych ludzi. PDFy zawierają po kilkanaście stron A4 z wiedzą, naukowymi dowodami, doświadczeniem naszym i klientek, ćwiczenia, przydatne pomysły oraz inspiracje.

w

KONSULTACJE

Indywidualne konsultacje i sesje online tylko w wersji PREMIUM kursu.

BONUSY

Niespodzianki!

 A JEŚLI WOLISZ SAMODZIELNĄ PRACĘ LUB NIE CHCESZ CZEKAĆ DO LUTEGO…

 

i

KURSOBOOK E-MOC-je MAMY

KursoBOOK zawiera:

Kilkadziesiąt stron A4 z wiedzą, naukowymi dowodami, doświadczeniem naszym i klientek

Ćwiczenia

Pomysły oraz inspiracje

Na kursie będziemy dzielić się praktyczną wiedzą opartą o naukowe dowody.

Zobacz LIVE z 3.06.2020 o faktach i mitach dotyczących nazywania emocji oraz o rozwoju mózgu dzieci i nastolatków.

Zobacz LIVE z 8.06.2020 o dwóch stronach eMOCji i relacji rodzic – dziecko.

 Co da Ci kurs?

 • Zyskasz wiedzę o emocjach u siebie i dzieci.

 • Poznasz strategie radzenia sobie ze złością, lękiem, smutkiem, poczuciem winy.

 • Dowiesz się, jak obudzić optymizm i radość.

 • Zadbasz o autentyczność.

 • Zmienisz perspektywę patrzenia.

 • Zrozumiesz lepiej siebie i swoje emocje.

 • Spotkasz inne mamy, które mają podobnie jak Ty.

 • Znajdziesz wsparcie.


Harmonogram lekcji

Skąd się bierze ZŁOŚĆ? O czym nam sygnalizuje i czego możemy się na niej nauczyć. Jak zmniejszać siłę złości i jak panować na jej destrukcyjną energią.
W tej lekcji dowiesz się też, jak radzić sobie ze swoją złością, ale także co zrobić gdy ta emocja pojawia się u dzieci.

 

Skąd bierze się LĘK? Co z nim zrobić? Jak podejść do niego świadomie. W tej lekcji dowiesz się jak zredukować stan swojego przerażenia, jak wykorzystać lęk oraz co zrobić gdy lęk przytłacza Twoje dziecko.

Skąd się bierze SMUTEK? Jak nauczyć się go przeżywać i sobie z nim radzić. Jak pomóc dziecku, gdy poczuje tę emocję.

 

Co wywołuje RADOŚĆ. W tej lekcji dowiesz się, jak maksymalnie wykorzystać energię płynącą z radości. Jak najlepiej wspólnie z dzieckiem ją celebrować.

Co mówią uczestniczki I edycji kursu E-MOC-je MAMY STANDARD?

W czym konkretnie pomógł im udział w kursie?

 

Zrozumiałam jak działa mózg dziecka i przestałam od siebie i od nich pewnych, niemożliwych rzeczy oczekiwać. Odpuściłam parę razy bez wyrzutów sumienia. Nauczyłam siebie i dzieci wyławiać z każdego dnia „złote rybki”.
Ten kurs w profesjonalny i bardzo przyjemny sposób przedstawia wiedzę niezbędną nam do szczęśliwego życia w rodzinie. To bardzo inspirujące doświadczenie, które pozytywnie motywuje i dodaje nam wiary w to, że wszystko jest możliwe. Po spotkaniach zostaje niedosyt, bo obu prowadzących słucha się z przyjemnością i w przekonaniu , że mają bardzo podobne doświadczenia i dokładnie nas rozumieją. Jestem wdzięczna za jasne przedstawienie jak to wszystko działa i podsunięcie kilku wspaniałych ćwiczeń 🙂 

Mama Ewa W.

Uporządkowałam swoje emocje w głowie – wiem co czuję i jestem spokojniejsza – „To minie, to tylko złość”
Dziękuję za pięknie i z sercem przygotowany kurs. Podczas wszystkich lekcji czułam się, że prowadzą go prawdziwe MAMY chcące podzielić się swoją wiedzą. Zaangażowanie, którym wykazały się autorki przewyższa cenę kursu. Dziękuję za autentyczność i profesjonalizm. Polecam wszystkim osobom, które w gąszczu wielu kursów online szukają takiego najlepszego. Emocje są ważną sferą naszego życia, jeśli chcecie je zrozumieć, oswoić i nauczyć się je akceptować i kierować nimi to dzięki temu kursowi powinno się udać. Polecam i dziękuję 🙂

Mama Agnieszka M.

Wiem jak postępować z emocją złości u dziecka i siebie 
Dla mnie była to pouczającą przygoda. Jeśli chodzi o Prowadzące to widać u nich zamiłowanie do pracy, pełen profesjonalizm oraz ogromną pasję w tym co robią. Radość jaką dało się odczuć, wzajemne uzupełnianie się, oraz fajny i prosty przekaz poniekąd trudnej dla mnie wiedzy pozwolił mi w tym „kołowrotku” bardziej świadomie spojrzeć na radzenie sobie z trudnymi emocjami w życiu codziennym. Spotkania te dały mi niesamowity przypływ dobrej energii oraz wiarę w zmianę, która właśnie się we mnie zapoczątkowała. Dzięki i czekam na więcej!

Mama Jola M.

Przestałam tak po prostu wybuchać złością, za to zaczęłam myśleć kategoriami jaką mam potrzebę, o co mi chodzi, o co chodzi tej drugiej osobie ( jaką ona ma potrzebę)i na tym poziomie zaczęłam rozmawiać zwłaszcza  z mężem. W konfliktach z dzieckiem ma dużo mniejsze uczucie frustracji bo szukam potrzeb i sposobów ich zaspokojenia. To pomaga dużo lepiej sobie radzić/ rozmawiać w rodzinie, zmniejszyć poziom frustracji:)

Bardzo wartościowy kurs , który każdy rodzic powinien przejść. Dla mnie stał się inspiracją do zgłębiania wiedzy o emocjach, do pracy nad sobą, zmiany patrzenia na emocje i potrzeby innych. To wszystko powoduje, że w moim życiu jest dużo mniej frustracji, a dużo więcej radości. Prowadzące mają bardzo dużą wiedzę i doświadczenie, są bardzo zaangażowane w to co robią, cechuje ich duża otwartość, życzliwość, pozostają w  kontakcie z kursantami w trakcie kursu a nawet po nim:).

Mariola J.

Zobacz opinie o kursoBOOKu E-MOC-je MAMY:

4 emocje – 4 nowe spojrzenia na każdą z nich. Dziękuję! Za praktyczne ćwiczenia i wskazówki zawarte w podręczniku do kursu. Drogie autorki! Podzieliłyście się swoją wiedzą, doświadczeniem, własnymi emocjami i realnymi sytuacjami z Waszego życia. To bardzo budujące, wiem że nie tylko mnie spotykają trudności. Z pewnością wykorzystam metodę STOP, wiem co leży pod górą lodową i że pierwotna złość trwa 90 sekund. Nie ma złych emocji, wszystkie są potrzebne, a to jak je oswoję i przyjmę zależy ode mnie. Otrzymałam od Was walizkę pełną narzędzi – wiedzę, proste ćwiczenia, porady. Dużo czytam i muszę przyznać, że Wasze lekcje są napisane prostym językiem, lekko i prawdziwie. Mam nadzieję, że kiedyś doczekam się jakiejś książki w Waszym wydaniu… Dziękuję. Nic tutaj nie jest napisane na wyrost – ja jestem pod WIELKIM WRAŻENIEM. Kawał dobrej roboty!

Mama Agnieszka M.

Wielki plus za niezwykłą dostępność zarówno Waszą, jak i wszelkich materiałów. Jasny przekaz, przydatne porady i odpowiedzi z komentarzy, które są praktycznymi wskazówkami. Bardzo fajna esencja z wiedzy.

Mama Monika W.-O.

Choć jestem mamą od niedawna to jestem wdzięczna, że było mi dane uczestniczyć w kursie „Emocje mamy są jak żywioły”.  Cieszę się, że już teraz mogłam spojrzeć na swoje macierzyństwo z nieco innej perspektywy. Materiały pisemne kursu to kompendium podane w bardzo przyjemny, klarowny i ciekawy sposób, wzbogacone o ćwiczenia. Jestem pewna, że za jakiś czas powrócę do kursu, kiedy moje macierzyństwo będzie nieco bardziej wymagające. Dzieciństwo naszych dzieci leży w naszych rękach. Tak wiele możemy im dać, jeśli tylko same poznamy siebie. Warto pokierować naszymi emocjami tak, aby służyły, a nie szkodziły. Polecam wszystkim mamom z całego serca.

Mama Magdalena O.

Dzięki indywidualnym spotkanio Kursobookowi E-MOC-je MAMY zmierzyłam się z trudnymi emocjami, dostrzegłam jakie moje potrzeby nie są zaspokojone oraz nauczyłam się bardziej doceniać i celebrować własne sukcesy.

Anna Ch.-Ch.

Przeczytaj, co o kursie E-MOC-je MAMY PREMIUM powiedziała uczestniczka I edycji:

 

Zdecydowałam się wybrać wersje Premium kursu E-moc-je MAMY ze względu na przysługujące w tym wariancie 2 indywidualne konsultacje: z Moniką (psycholog) i Gabrysią (coach). Cena pakietu Premium wg mnie jest bardzo atrakcyjna, biorąc pod uwagę to, co w nim dostajemy.

 Bardzo cieszyłam się na myśl o konsultacjach. Nie do końca wiedziałam, o czym chciałabym porozmawiać podczas tych spotkań. Miałam jakąś wizję spotkania z psychologiem, natomiast nie wiedziałam, jak miała wyglądać konsultacja z coachem. 

To, co otrzymałam od dziewczyn, przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Zarówno sesja z Gabrysią jak i konsultacja z Moniką były dla mnie bardzo wartościowe i odkrywcze. Spotkanie z Moniką wniosło dużo światła i ciepła. Dało mi lepsze zrozumienie emocji moich i dzieci. Dostałam konkretne wskazówki, które bardzo  mi się przydały w postępowaniu z dziećmi i radzeniu sobie z moimi emocjami. Pamiętam jak po sesji z Gabrysią poczułam się, jakbym odkryła wszechświat. Przeżyłam “katharsis”. Było to dla mnie niesamowite doświadczenie. Wyszłam z motywacją 1000%. Sesje spodobały mi się do tego stopnia, że postanowiłam kontynuować coaching po skończeniu kursu, gdyż uznałam, że w tym zakresie potrzebuje wsparcia.

 Obie dziewczyny są profesjonalistkami i świetnie znają się na swojej pracy. Mają ogromną wiedzę, a przy tym są przemiłe i bardzo empatyczne. Bardzo polecam właśnie wersje Premium oprócz świetnego kursu o emocjach dostajecie jeszcze indywidualne konsultacje, które mogą zmienić Wasze życie… Na lepsze!

Mama Ania J.-Sz.

Zobacz, co jeszcze klienci mówią o współpracy z nami:

Uczestniczyłam w procesie 6 sesji coachingowych i jestem bardzo zadowolona z efektów. Osiągnęłam cel, który określiłam na pierwszej sesji. Dodatkowo każdy z coachingów przyniósł coś pozytywnego w moim życiu np. zaczęłam jeździć samochodem po 8 latach przerwy, nauczyłam się z większą uważnością słuchać swojego ciała i emocji, w trakcie przeprowadzki poradziłam sobie z pojawiającymi się wyzwaniami i presją czasu, a także otworzyłam się na bardziej kreatywne wyrażanie siebie. Jestem wdzięczna Gabrieli za uważne słuchanie, trafne pytania, notatki z sesji i cały proces, który zakończył się sukcesem! 

Mama Monika B.

Podczas konsultacji z panią Moniką uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Rozmowa dała mi dużo motywacji do działania, świeżego spojrzenia na omawianą sytuację, a także humoru Pani Monika to bardzo serdeczna i empatyczna osoba, otwarta na drugiego człowieka i jego potrzeby. Jej energia wraz z optymizmem pozwalają na spojrzenie na siebie czy problem w zupełnie innym świetle. Merytoryka na najwyższym poziomie! Serdecznie polecam!

Mama Jowita S.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Czy kurs E-MOC-JE MAMY jest tylko dla mam?

Nic nie szkodzi, jeśli nie jesteś mamą. Emocje nie znają podziału i przychodzą do nas wszystkich niezależnie od naszych ról życiowych. Dlatego śmiało, nie krępuj się dołączyć do kursu i dowiedz się jak radzić sobie ze złością, lękiem, smutkiem i jak w pełni korzystać z radości.

Kiedy start?

Druga edycja kursu online E-MOC-je MAMY ruszy w lutym 2021.

Ile trwa kurs?

Kurs online E-MOC-je MAMY trwa 4 tygodnie. Dostęp do materiałów będzie przez 3 miesiące od startu kursu. Osoby, które wykupią wersję PREMIUM, będą mogły skorzystać z konsultacji online z psychologiem i sesji online z coachem. 

Co będziemy robić?

W czasie kursu uczestniczki dostaną dostęp do platformy, gdzie będą na nie czekały materiały PDF. Następnie będziemy spotykać się na wideo – lekcjach na żywo w zamkniętej grupie na Facebooku. Dla nieobecnych będą dostępne powtórki. Zawsze jednak warto być na żywo, żeby móc zadawać pytania.

Co znajduje się w PDFach?

PDFy zawierają po kilkanaście stron A4 z cennymi informacjami o emocjach – skąd się biorą, jaką mają funkcję, co można z nimi zrobić. To praktyczna wiedza oparta na dowodach naukowych. W tekstach są też gotowe ćwiczenia praktyczne, które można wdrożyć do swojego życia od razu. Praktyka czyni mistrza. Najważniejsze jest zacząć. Zadania te pomagają mamom, które się z nami spotykają, z którymi rozmawiamy, zmieniają ich życie. Gotowe patenty i rozwiązania otwierają nowe możliwości, pomagają inaczej spojrzeć na trudności, dają nadzieję i więcej optymizmu na co dzień. W materiałach są także nasze osobiste przemyślenia, oparte na naszych i doświadczeniach wielu mam. Chcemy wzbudzić w mamach refleksje – aby się zatrzymały i zobaczyły co mogą zmienić i aby to zrobiły.

Na czym zależy prowadzącym?

Zależy nam na tym, aby mamy akceptowały siebie z całą paletą emocji i lepiej radziły sobie w różnych, codziennych sytuacjach.  Chcemy stworzyć grupę mam, które wspierają się wzajemnie, niezależnie od tego, w jakim wieku są ich dzieci. A to wszystko w poczuciu wspólnoty, w bezpiecznej atmosferze i z pozytywną energią. Wierzymy, że SIŁA jest w kobietach! 😉

DRUGA EDYCJA KURSU E-MOC-JE MAMY STARTUJE
 01.02.2021!

KURS ONLINE E-MOC-je MAMY

 DO WTORKU 26.01.21 do północy NIŻSZA CENA!

Co zawiera kurs STANDARD?

N

LIVEs

N

WSPARCIE

N

NOTATKI RYSUNKOWE

N

PDFy

Co zawiera kurs PREMIUM?

N

LIVEs

N

WSPARCIE

N

NOTATKI RYSUNKOWE

N

PDFy

N

KONSULTACJE / SESJE

N

BONUSY

Co znajdziesz w kursie?

LIVEs

4 lekcje wideo na żywo z udziałem obu prowadzących, czyli z psychologiem Moniką i z coachem Gabrielą. Dostęp do powtórek.

WSPARCIE

W czasie trwania kursu aktywne wsparcie w zamkniętej grupie tylko dla uczestniczek. Wy pytacie – my odpowiadamy!

l

NOTATKI RYSUNKOWE

Podsumowanie lekcji do pobrania w atrakcyjnej formie notatki wizualnej. Dla lepszego przyswojenia wiedzy.

i

PDFy

4 lekcje pisemne o emocjach: złości, lęku, smutku i radości – skąd się biorą, co z sobą niosą i jakie strategie możemy wobec nich podjąć oraz o tym, co dzieje się w mózgach małych i dużych ludzi. PDFy zawierają po kilkanaście stron A4 z wiedzą, naukowymi dowodami, doświadczeniem naszym i klientek, ćwiczenia, przydatne pomysły oraz inspiracje.

w

KONSULTACJE

Indywidualne konsultacje i sesje online tylko w wersji PREMIUM kursu.

BONUSY

Niespodzianki!

 A JEŚLI WOLISZ SAMODZIELNĄ PRACĘ LUB NIE CHCESZ CZEKAĆ DO LUTEGO…

 

i

KURSOBOOK E-MOC-je MAMY

KursoBOOK zawiera:

Kilkadziesiąt stron A4 z wiedzą, naukowymi dowodami, doświadczeniem naszym i klientek

Ćwiczenia

Pomysły oraz inspiracje

NIŻSZE CENY trwa jeszcze przez

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

POZNAJ NAS

Kim jesteśmy

Monika Kaczkowska

Monika Kaczkowska

Psycholog, Terapeuta, Trener PTP

Jestem mamą bliźniaczek – Emilki i Oli, wielbicielką kawy, krótkich drzemek i rodzinnych wypraw rowerowych. To moje osobiste źródła energii. Od 2008 roku towarzyszę innym w odkrywaniu emocji, myśli, zachowań i układaniu je w sensowną całość, poprawiając jakość życia tych Małych i Dorosłych Pacjentów/Klientów. Obszary, w których się specjalizuję to: rozwój osobisty, zaburzenia nastroju, depresje, zaburzenia lękowe, stres, problemy wychowawcze. Od 2011 roku prowadzę własną firmę Pracownię Profilaktyczno-Wychowawczą STOPKA Monika Kaczkowska z siedzibą w Tarnowie. Prowadziłam liczne autorskie warsztaty i szkolenia z takich obszarów jak: psychologia wychowawcza, psychologia rozwojowa, rozwój osobisty, komunikacja interpersonalna, strategie radzenia sobie z emocjami i stresem (ok. 5 tys. godzin szkoleniowych). Warsztaty były szyte na miarę, dobrane do potrzeb i wieku uczestników. Adrestami moich szkoleń są: rodzice, nauczyciele, uczniowie, osoby potrzebujące wsparcia, seniorzy.
Obecnie jestem w trakcie 4-letniego kursu psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym.


FB| Pracownia Profilaktyczno-Wychowawcza STOPka Monika Kaczkowska

WWW| STOPka – Pracownia Profilaktyczno – Wychowawcza

Gabriela Kuca

Gabriela Kuca

Certyfikowany Coach

Jestem mamą trzech synów (10, 10 i 12 lat) oraz dwuletniej córki. Kocham wszystko, co włoskie. Fascynują mnie ludzie i relacje między nimi. Od 2015 pracuję jako coach specjalizujący się we wspieraniu kobiet, a od 2018 jestem certyfikowanym coachem ACC ICF, tzn. po zdaniu egzaminu uzyskałam akredytację Międzynarodowego Stowarzyszenia Coachów.
Od 2014 roku prowadzę firmę i rozwijam markę Kobieca Siła. Pomagam kobietom na przełomowym etapie przejść wewnętrzną transformację i zmienić frustrację na satysfakcję w życiu osobistym i zawodowym. Jestem współautorką warsztatów dla mam i córek oraz dla mam i synów, a także autorką różnych warsztatów stacjonarnych dla kobiet i kursów online, np. „Zmień frustrację na satysfakcję”, „Wirtualny Trekking, czyli 7 kroków w głąb siebie”, „Jak mieć więcej energii na co dzień” i innych. Przeprowadziłam kilkaset indywidualnych sesji coachingowych. Obecnie jestem w procesie akredytacyjnym w kierunku uzyskania certyfikatu Professional Certified Coach w ICF.

 

FB| Kobieca Siła – Gabriela Kuca COACH

WWW| Kobieca Siła

 Logo Kobieca Siła