List w butelce

Inspiracje i praktyczne wskazówki!

Dołącz do czytelniczek Listów w Butelce.

Raz na jakiś czas dostaniesz garść inspiracji i praktycznych wskazówek do tego, jak żyć wg własnego scenariusza, by poczuć spełnienie i radość. 

 

 

 

kobiecasila.pl

Chcesz?

Zapisz się i odbierz prezent:

PDF: Empatia, komunikacja i relacja.

Pamiętaj, by po zapisaniu potwierdzić subskrypcję – wiadomość na mailu. Dzięki temu będziesz mogła pobrać PDF z dawką wiedzy.

Czytam wiadomości od Ciebie, bo warto! 🙂 Przekazujesz różnorodne treści, które do mnie przemawiają. Wpisują się w moje potrzeby podnoszenia własnej wartości i poczucia bycia kimś naprawdę wyjątkowym i wartościowym. Bo każda z nas właśnie taka jest. Uważam, że dobrze mieć kogoś takiego jak Ty w pomocy w odnalezieniu własnej drogi, którą chcemy podążać.

Malwina

Cenię List w butelce za to, że przekazujesz w nim w kompetentny sposób porady dotyczące rozwoju osobistego, m.in rozwijania własnych zainteresowań, przekuwania ich w biznes dający utrzymanie oraz dbałości o relacje z ludźmi. Są to dla mnie podstawowe kwestie, a Twój newsletter, nie pozwala mi o tym zapomnieć w natłoku codziennych spraw. I za to jestem Ci wdzięczna

Aleksandra

Lubię Cię czytać, gdyż piszesz w przystępny oraz empatyczny sposób o kobiecej wrażliwości, często niedocenianej przez nas same i spychanej do kąta. Dzięki Tobie umiem nazwać uczucia i emocje, co wcale nie jest takie oczywiste.

Agnieszka