List w butelce

Inspiracje i praktyczne wskazówki!

 

Dołącz do czytelniczek Listów w Butelce.

Co czwartek dostaniesz garść inspiracji i praktycznych wskazówek do tego, jak żyć wg własnego scenariusza, by poczuć spełnienie i radość.

Chcesz?

Zapisz się i odbierz dwa prezenty:

  • Energetyczny Skaner Tygodnia,
  • nagranie MP3 o zarządzaniu energią.

Wszystko GRATIS. Po zapisaniu się potwierdź subskrypcję, a następnie zostaniesz przekierowana na stronę, z której możesz pobrać PDF do wypełnienia oraz nagranie audio.

Gabrysiu, Twój newsletter jest dla mnie dawką pozytywnej, ciepłej energii. Widzę, że wkładasz w to całą siebie. Treści są bardzo motywujące i jednocześnie bardzo mi bliskie. Odkrywam pokrewieństwo myślenia, odczuwania. Twój list w butelce jest ciekawy, intrygujący, wartościowy dla mnie i na pewno się z niego nie wypiszę!!! Czekam na następny.

Monika Myszka-Wieczerzak

domdobremiejsce.pl

Czytam właśnie list w butelce – artykuł zapadł mi w pamięć i pozostanie w mojej głowie na długo. Bardzo lubię Twój styl pisania. Widać, że jest lekki, sprawia Ci radość i mnie również. Bardzo inspirującą jest dla mnie cała Twoja energia i to, co robisz.

Monika Przywara - Strzałka

przywarastrzalka.com

Gabrielo, już szykowałam się do snu, kiedy dotarł do mnie Twój list w butelce. I zamiast iść spać, od razu przeczytałam, razem z podlinkowanym artykułem: od A do Z. Przejrzyste, przyjazne, ciekawe, z dobrą energią i bardzo łatwo i chętnie czytające się. Bardzo fajny artykuł, dla mnie też bardzo ciekawy “trenersko”. Jestem pod dużym wrażeniem. Przypomnienie o praktyce uważności – dla mnie bezcenne!. Dziękuję.

Joanna Okrasa

stanyzmiany.pl

Zapisywałam sie na Twój newsletter kilka razy nie pamiętając, że już to zrobilam. Moja głowa też pracuje na trzy zmiany, tak jak i Twoja, o czym pisałaś ostatnio 🙂 Jednak Twój List w Butelce będę pamiętać na pewno! Lubię takie pisane od siebie, osobiste listy. Artykuł o gęsi również bardzo mi się podobał. Wyciągnęłam wniosek, że nadszedł czas wypuścić ograniczenia myślowe i gęś na wolność! Dziękuję! Powodzenia i czekam na następny list.

Anna Protas-Rachwalska

annaprotas.pl

Kobieca siła powinna być motorem działań wszystkich pań, ale czasem – zdarza się, że z jakiegoś powodu – siła ta jest tłumiona. Ja byłam świadkiem rozkwitu siły Gabrieli, jej konsekwencji w dążeniu do celu i niesamowitej smykałki organizacyjnej. Dziękuję bardzo Gabrysi także za jej wsparcie i cenne rady oraz ciepło, które promieniuje z niej na zewnątrz i przelewa się na słowa nie tylko w kontaktach osobistych, ale także jej profesjonalnie i merytorycznie przygotowanych artykułów. (fot. Joanna Mężyk)

Sabina Rosołowska - Patuła

logopedka, bajkoterapeutka

Uwielbiam Twój newsletter, masz świetny styl, taki lekki i przyjemny w odbiorze. Bardzo, ale to bardzo podobają mi się Twoje porównania i metafory. Super jest to, że czytając ma sie wrażenie, że prowadzisz z odbiorcą bardzo życzliwą rozmowę, dialog. Gratulacje za tę umiejętność nawiązania kontaktu. Wszystko, co piszesz jest takie zachęcające do działania. I jesli o mnie chodzi, to nie musisz przepraszać, za tak długą wiadomość w butelce. Wcale nie chcę, żeby następne były krótsze.

Agnieszka Bywalec

elmolino.edu.pl