List w butelce

Inspiracje i praktyczne wskazówki!
 

Dołącz do czytelniczek Listów w Butelce.

Raz na jakiś czas dostaniesz garść inspiracji i praktycznych wskazówek do tego, jak żyć wg własnego scenariusza, by poczuć spełnienie i radość. 

 

 

 

Chcesz?

Zapisz się i odbierz prezent:

  • 3 – częściowy minikurs: “Od czego zależy czucie się wartościową, docenianą.”

Wszystko GRATIS. Po zapisaniu się potwierdź subskrypcję, a następnie dostaniesz trzy maile (raz na dzień)  ze stroną, na której  będą do pobrania PDF-y z dawką wiedzy i ćwiczeniami do samodzielnego wypełnienia. 

Czytam wiadomości od Ciebie, bo warto! 🙂 Przekazujesz różnorodne treści, które do mnie przemawiają. Wpisują się w moje potrzeby podnoszenia własnej wartości i poczucia bycia kimś naprawdę wyjątkowym i wartościowym. Bo każda z nas właśnie taka jest. Uważam, że dobrze mieć kogoś takiego jak Ty w pomocy w odnalezieniu własnej drogi, którą chcemy podążać.

Malwina

Cenię List w butelce za to, że przekazujesz w nim w kompetentny sposób porady dotyczące rozwoju osobistego, m.in rozwijania własnych zainteresowań, przekuwania ich w biznes dający utrzymanie oraz dbałości o relacje z ludźmi. Są to dla mnie podstawowe kwestie, a Twój newsletter, nie pozwala mi o tym zapomnieć w natłoku codziennych spraw. I za to jestem Ci wdzięczna

Aleksandra

Lubię Cię czytać, gdyż piszesz w przystępny oraz empatyczny sposób o kobiecej wrażliwości, często niedocenianej przez nas same i spychanej do kąta. Dzięki Tobie umiem nazwać uczucia i emocje, co wcale nie jest takie oczywiste.

Agnieszka