Dla kogo jest PROGRAM COACHINGOWY?

Sesje coachingowe są dla tych z z Was, które:

  • potrzebują wsparcia, by ogarnąć nowy temat i nawyk zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym;

  • mają chaos w głowie, nie wiedzą, co chcą, a czego nie chcą robić;

  • czują, że tłumią potencjał w sobie, a przez to ulatnia im się energia;

  • chciałyby znaleźć pomysł na siebie i wpleść pasje w swoje życie, by nabrało kolorów i smaczków.

Zobacz jakie rezultaty osiągnęły moje klientki

Pamiętam naszą pierwszą konsultację – indywidualną. Jak skończyłyśmy, to pomyślałam sobie: „Wow, ta Gabriela w 30 min potrafiła ogarnąć chaos, który miałam w głowie i dała mi wskazówki nie narzucając niczego!”

Zdecydowałam się na grupowy mentoring, choć na początku byłam bardzo sceptyczna, czy znajdę na to czas i czy dostanę to, czego potrzebuję, bo mój cel wiązał się z jakością mojego życia, a nie z biznesem. Jestem bardzo wdzięczna każdej uczestniczce za ten program, bo dzięki dziewczynom z grupy zobaczyłam, że inne rzeczy mogą być ważne, że można wyjść ze swojego utartego schematu.

Gabriela, Twoja autentyczność i energia przyciągają. Podziwiam Cię za to, że potrafisz wejść w rolę każdej z nas, choć się praktycznie nie znamy, nieważne jaki pomysł był na tapecie, to wszystko było dla Ciebie ważne i z szacunkiem podchodziłaś do każdej z nas, bez oceniania. Masz w sobie spokój i chyba jakąś zdolność „jasnowidzenia”, bo z tej naszej gmatwaniny zdań, ty potrafisz krótko i konkretnie podsumować oraz dać wskazówki na przyszłość zgodne z tym, co każda z nas chce. Stawiasz nas do pionu bez przymuszania. Jestem Ci za to wdzięczna i jeszcze wiele, wiele kobiet będzie, więc rób dalej to, co robisz.

Malwina Stec - program mentoringowy lato 2016

dyrektor ds. sprzedaży

Moja przygoda z Tobą zaczęła się na Wirtualnym Trekkingu w marcu 2016, potem był kurs o energii i w wakacje program mentoringowy. Zaczęłam być bardziej świadoma swoich potrzeb, uświadomiłam sobie skąd pochodzi moja złość, co jest dla mnie bardzo cenne!
Na programie mentoringowym faktycznie ogarnęłam swój chaos. Jestem Ci wdzięczna, ze wczułaś się w moją sytuację i zaproponowałaś mi grupowy program, choć chciałam iść na indywidualny, bo bardzo dużo zyskałam na wsparciu grupy. Masz dużo empatii w sobie i miałam często wrażenie, ze tak naprawdę wiesz lepiej od nas, co ma być dalej, tylko nie narzucasz niczego. Widać Porozumienie bez Przemocy w Twoim przekazie. I choć czasem, jest pokusa, by zostać pokierowaną, to potem przychodzi wdzięczność, że dochodzi się do tego samej.
Magda Rypuła - program mentoringowy lato 2016

fotografka, https:// www.facebook.com/boudoirmagdalenarypula/

Dzięki sesjom coachingowym z Gabrysią odkryłam, jak przyjemne może być prowadzenie firmy, ile zależy ode mnie jako szefowej oraz jak wiele niepotrzebnych sytuacji wynikało tylko ze ZŁEJ ORGANIZACJI I BRAKU PROCEDUR, a także nieprzepracowanych emocji. 

Wszystkie niejasności, które spotykały mnie z pracownikami oraz klientami przez około 3 lata prowadzenia firmy zdołałam po sesjach „wyprostować’’ i ułożyć na nowo, dużo zdrowiej i bardziej efektywnie. Rozmowy, które dziś prowadzę oparte są na zdrowych emocjach i relacjach.

Dawne rozmowy (zwłaszcza te ciężkie)  z mojej strony przepełnione były żalem, gniewem, złością i wieloma nieprzepracowanymi emocjami i uczuciami, które bardziej mnie blokowały, i z których nie rodziło się nic zdrowego i mocnego.  

Od czasu zakończenia sesji z Gabrysią minął rok, a moja firma ciągle się rozrasta. Wskazówki i wiedzę, którą zdobyłam są wciąż aktualne i dalej mogę nad nimi pracować, by rozwijać siebie i firmę.

Wspomnę również o tym, że poprzez moją pracę mocno polepszyły mi się relacje z bliskimi. A osoby, które uważałam za toksyczne SAME ODESZŁY, nie mogąc wytrzymać mojej silnej energii i stanowczego, pewnego zdania dotyczącego mnie i mojego życia.

Pracując nad sobą odkryłam w czym jestem dobra i jakie mam pasje. Dzięki temu mogę w końcu się spełniać i poświęcać się nie tylko firmie, rodzinie, ale także dbać o siebie samą. 

W trzech krótkich słowach mogę powiedzieć, że zdobyłam pewność, wiedzę i odwagę. 

Sesje i kursy z Gabrysią polecam każdej zagubionej osobie, każdemu przedsiębiorcy, który nie do końca wie, skąd wynikają jego problemy.”

 

 

Ludmiła Dudek-Wieczorek – sesje coachingowe
Gospodarstwo DUDEK – Owoce, Warzywa i Drzewa

Chciałabym podzielić się moją wewnętrzną transformacją jaką przeszłam od listopada pod okiem Gabrieli Kucy z Kobiecej Siły. To był ten czas w moim życiu, kiedy definitywnie dojrzałam do zmian i poszłam za głosem serca. Niby wszystko z zewnątrz było OK, byłam autentycznie szczęśliwa, bo mam wspaniałą rodzinę i zawsze byłam za to bardzo wdzięczna. Jednak czegoś brakowało, frustracja sięgała zenitu! W moje wymarzone życie wdarło się zmęczenie, totalne zaniedbanie siebie w każdej możliwej sferze: duchowej, emocjonalnej, mentalnej, fizycznej i twórczej. Im bardziej chciałam być idealna, tym mniej mi się to udawało….
I wtedy moja coach od NVC poleciła mi współpracę z Gabrielą. Tak to się zaczęło. Najpierw był kurs „Wirtualny Trekking”, potem kurs „Zmień frustrację na satysfakcję”, który zaczęłam wpisem w grupie na Facebooku:
– co ja tu w ogóle robię,
– nie mam żadnych talentów, nic nie umiem,
– nie mam żadnej pasji.
Potem był mentoring grupowy i kolejne dwa kursy z Kobiecą Siłą i cały czas moja praca wewnętrzna …
Kim jestem teraz? Jestem mamą, która wie, tak autentycznie w środku, że nie musi być perfekcyjna, patrzę na siebie z miłością, odnalazłam pasje i to nie jedną! Już powstał mój fanpage Nieperfekcyjnie Kreatywna, gdzie zaczynam dzielić się moimi pracami, mam dużo planów. Odkryłam swoje potrzeby, nawet te, które drzemały w środku i nie były widocznie na pierwszy rzut oka, uporządkowałam swoje wartości. Jestem teraz w pełni szczęśliwa, spójna, poukladana wewnętrznie.
Dziękuję Ci, Gabriela Kuca, że pojawiłaś się na mojej drodze w tym właśnie momencie i towarzyszyłaś mi w odkrywaniu siebie. Ogromną moc miała również grupa dziewczyn z kursów, z grupy mentoringowej, czułam się wśród nich jak w gronie najlepszych kumpeli, którym można powiedzieć wszystko i mieć pewność, że nie zostanie się osadzoną czy ocenioną.

 

Paulina Ziętek-Joźwa – program coachingowy wiosna 2017
FB Nieperfekcyjnie kreatywna https://www.facebook.com/Nieperfekcyjnie-kreatywna

Seria sesji, jaką miałam przyjemność z nią odbyć,była fantastyczną przygodą. Mogłabym wiele opowiadać o jej przyjemnym, spokojnym tonie głosu , niemal kołyszącym nawet przy emocjonalnych kwestiach, o intuicji do której sięga, o skupieniu na kliencie i oddaniu mu przestrzeni. Jednak to co mi zapadło w pamięć to szacunek dla mojej historii i opowieści. Gabriela, profesjonalnie podążała za sprawami ważnymi dla mnie, ze spokojem towarzysząc przy bardzo trudnych odkryciach. I tak jak jest oczywistym, że coach nie ocenia, tak w niej nie wyczułam nawet cienia choćby opinii na mój temat po tym co odkopałam w sobie i wypowiedziałam. Było przyjęcie i ugoszczenia spraw na tyle ważnych, że ujrzały niespodziewanie światło dzienne.
Wchodząc w tą konkretną sesję nie spodziewałam się, że znajdę w sobie ślady sprzed dziesięcioleci nieprzepracowanej do końca najwyraźniej przeszłości. Jednak towarzystwo Gabrieli pozwoliło mi bezpiecznie przejść przez trudny proces. Zawsze bowiem może zadziać się coś niespodziewanego, ważne aby coach potrafił w tym wesprzeć klienta i zorganizować mu „miękkie lądowanie”, wyprowadzić do obecnej rzeczywistości. Tą sztukę Gabriela ma idealnie opracowaną.
 
Bardzo było dla mnie wspierające również jak Gabriela była elastyczna choć wyznaczająca granicę, ciepła i zdecydowana zarazem. Zaspokajało mi to potrzebę pewności, stałości i rozwoju jednocześnie.
Zwłaszcza po jednej z sesji, czułam że coś ważnego się odblokowało we mnie, łatwiej mi było przejść do realnego planowania , pozornie nie związanej z historią przerabianą na coachingu sprawy.
 
Polecam z całego serca coaching u Gabrieli.

 

Joanna Cor – indywidualna konsultacja coachingowa
FB: Joanna Cor – trener w podróży, https://www.facebook.com/tribe2life/

Grupowy program mentoringowy Kobiecej Siły daje motywacyjnego kopa, pomaga wychodzić ze strefy komfortu, zmierzyć się z własnymi strachami i wątpliwości przekuć w proaktywne działania. Sama Gabriela jest niezwykle pomocna, tryskająca pomysłami i energią. Będąc jednocześnie stanowczą i uważną, pomaga w zapanowaniu nad chaosem. Dodatkową, wielką wartością jest mała grupa kobiet, dająca wsparcie i tak potrzebne spojrzenia z różnych stron.
Joanna Wieczorkiewicz - program coachingowy wiosna 2016

artystka lepiąca z gliny, http://artlantyda.pl/

Wzięłam udział w dwóch programach mentoringowych i mogę powiedzieć, że jestem teraz w dobrym miejscu. Wiem, co mnie blokowało i jak sobie z tym radzić, jeśli blokady wrócą. Bardzo pomogłaś mi w stworzeniu komunikatu dla moich klientów i pokazaniu im, że to, co robię, jest bardzo policzalne, można to przedstawić w konkretnych kwotach. To bardzo ułatwia przedstawianie oferty. I już wiem, jak zbudować tunel zaufania z moją grupą docelową. Przykład z tureckim targiem i częstowaniem sokami zadziałał na moją wyobraźnię. Mam konkretne wskazówki od Ciebie i motywację do założenia fanpage’a o marketingu online dla nauczycieli języków obcych. Dziękuję, Gabi!
Izabela Misiak - programy coachingowe wiosna i lato 2016

współwłaścicielka, http://strefysowki.pl/

Polecam spotkania w grupie z Gabi, ponieważ tam każdy ma prawo być sobą i jest sobą. Tam nie ma udawania, nie ma sztuczności. Każdy ma swój czas i nie zostaje pominięty. Ciągłe burze mózgów otwierają drogi do nowych pomysłów takich wynikających z potrzeb swoich, a jednak dla innych ludzi. Bo często jest tak, że rodzą się pomysły, które nie tylko służą nam prywatnie, takie też są, jednak gdzieś to przeplata się z pracą z innymi ludźmi. Czas na takich spotkaniach mija jak szalony, jednak pozostaje w pamięci. No i wsparcie grupy oraz kontakty, jakie pozostają, są niezastąpione.

Gabi, mnie się strasznie podoba to, że jesteś sobą, że dajesz energię innym kobietom. Rób tak dalej! Pokazujesz siebie bez udawania, autentycznie i to jest bardzo potrzebne w dzisiejszych czasach!

Magdalena Marcjaniak - program coachingowy lato 2016, grupa B

coach kobiet na emigracji, https://www.facebook.com/groups/325676257764077/

Jestem od jakiegoś czasu, dosłownie marketingowo „klientem-wyznawcą” Gabrieli. No bo jak tu nie być, gdy ma trafne spostrzeżenia, niczego nie narzuca, pracuje się w spokojnych warunkach, a na koniec i tak wychodzi, że wszystko miało się w sobie. Tylko o co chodzi? Otóż, o to by nie błądzić po omacku i tu wkracza Gabriela Kuca ze swoim spokojem i talentem, i serduchem do tego, co robi.

PS. Na koniec zdradzę Wam, że praca w grupie jest mocno energetyczna i najpierw ma się więcej pomysłów dla kogoś, bo z reguły łatwiej myśleć o innych 😉 Przynajmniej my tak mamy z dziewczynami, z którymi obecnie grupowo „burzujemy”. I ta wspólnota jest dla mnie wartością dodaną całego zamieszania.

Marta Lech - program coachingowy wiosna i lato 2016

Zdecydowałam się na mentoring grupowy, bo potrzebuję bliskości i wsparcia kobiet.
Wiele wiem, wiele potrafię… to pewne, tyle że czasami ciężko mi to ubrać w czytelne ramy. W tym pomagają mi dziewczyny podczas wspólnych konferencji przez Skype i sama Gabriela Kuca – kobieta ze spokojnym ogniem, łącząca cechy, które są rzadkością.
Spotkania na Skype, o których napisałam, to raczej kreatywne, magiczne burze… odbywające się przy herbacie, w lekkim półmroku, a ubrane jesteśmy w dresy.
Nawet z domu nie trzeba wychodzić, żeby coś stworzyć.
Cieszę się, że trafiłam na Gabrielę i dziewczyny.

WSZYSTKIE OGRANICZENIA ROZPUSZCZAJĄ SIĘ W CIEPLE I SILE KOBIET.
Nie ma znaczenia wiek, cel czy problem. Jesteśmy jednością, a przyjaźnie, które rozpoczęły się dzięki tym spotkaniom, pozostaną na lata …

Ania Stoitsi - program coachingowy wiosna 2016

http://punktyzdrowia.pl/

Indywidualny program coachingowy

ęę

Praca indywidualna jest bardzo efektywna.

 

  • Pracujemy dokładnie nad tym, czego w danym momencie potrzebujesz (odblokowanie mentalne, techniczne wsparcie, wskazówki merytoryczne, itp) oraz w tempie, jakie Ci sprzyja.
  • Zapewniam dyskrecję – o to bądź spokojna.
  • Po każdym spotkaniu otrzymujesz ode mnie podsumowanie. Między spotkaniami jesteśmy w kontakcie mailowym.
  • Pracujemy przez cztery – sześć miesięcy, spotkania na Skype (terminy spotkań do ustalenia).

 

  • BONUS Po zakończeniu programu indywidualnego uczestniczka może otrzymać prezent – dostęp do nagrania webinaru, lub dodatkowe materiały – w zależności od tego, czego potrzebuje, albo prezent niespodziankę.

 

  • Zobacz, jakie rezultaty osiągnęły moje klientki:

Gabriela to w moich oczach dobra wróżka, która potrafi odczarować świat, na który my swoimi stereotypami  i przyzwyczajeniami, a także nasi rodzice, rzuciliśmy nieświadomie klątwę.
 
Program Mentoringowy z Gabrysią był piękną podróżą do mojego wnętrza i dzięki jej pomocy byłam w stanie odkryć w sobie wartość, której sama mogłabym nie docenić. Cały trening to dla mnie z jednej strony czas ciężkiej pracy, ale jednocześnie takiej pracy, która dawała mi ogromną satysfakcję Jestem wdzięczna za tę przygodę i prowadzenie mnie przez zawikłane ścieżki mojego wnętrza. Każda kobieta zasługuje na taką podróż i byłoby cudownie, gdyby każda miała szansę mieć takiego przewodnika jakim jest Gabriela Kuca.
Maja Wyborska - indywidualny program coachingowy 2016