Rezultaty
klientek

Zobacz rozmowy z uczestniczkami programu online
Zmień frustrację na satysfakcję!

 

Z KIM ROZMAWIAM?

Moje rozmówczynie to kobiety, które postanowiły zrobić krok w kierunku zmian. Najpierw podjęły decyzję o udziale w programie Zmień frustrację na satysfakcję. A teraz dzielą się swoimi doświadczeniami z kursu oraz opiniami na jego temat.

o czym ROZMAWIAM?

WNIOSKI

Uczestniczki w wywiadach podzieliły sie swoimi wnioskami po udziale w programie.

ZMIANY

 W wielu przypadkach ZFNS przyniósł konkretne zmiany. W wywiadach uczestniczki opowiadają, jak ogarnęły chaos i jakie decyzje podjęły po udziale w kursie.

PLANY

Uczestniczki po zamianie frustracji na satysfakcję chętnie przystępują do działania i realizacji swoich celów. W wywiadach dzielą się swoimi planami.

Maria Słomkowska

Uczestniczka II edycji programu.
Maria znalazła odpowiedzi na pytania, które sobie zadawała. Praca nad sobą pozwoliła jej na akceptację wewnętrznego dziecka. Odkryła też, że satysfakcję sprawia jej rysowanie.

Małgorzata łata

Uczestniczka II edycji programu.
Gosia odkryła, że ogromną  satysfakcję daje jej dzielenie się wiedzą o upraszczaniu życia, dzięki temu ukierunkowała się na edukowanie innych.

Anna czerwiec

Anna uczestniczyła w I edycji programu.
Ania podzieliła się tym, co ją pasjonuje oraz zdradziła, jak kurs pomógł jej połączyć wartości w jedną ścieżkę.

Nina wojtyra

 Uczestniczka I edycji programu.
Nina jest dietetyczką i działa jako Vitanina. W wywiadzie opowiedziała, jak program wsparł jej przygotowania do zawodowej działalności online.

Anna koskowska

 Uczestniczka I edycji programu ZFNS i warsztatów z Sercem i Sensem, które stały się fundamentem do powstania programu Zmień frustrację na satysfakcję.
Udział w warsztatach zachęcił Anie do pokazywania jej działalności szerszej grupie. Czas poświęcony na pracę nad sobą zaowocował umiejętnością pogodzenia wewnętrznych niepewności.

Ewa podgórna-kopciuch

Uczestniczyła w I edycji programu i warsztatach z Sercem i Sensem. Choć psy fascynowały ją od dawna, to cały czas myślała i mówiła, że nie ma żadnej pasji! Podczas warsztatów i kursu odkryła czym ta pasja jest. Ewa zaczęła pisać bloga, a także kształcić się w kierunku, który był jej bliski.

 

 

Paulina ziętek-jóźwa

Uczestniczyła w I edycji programu.
Paulina dołączyła do programu, by odnaleźć swoją pasję. W czasie trwania kursu na nowo odkryła swoje mocne strony.

ZObacz opinie

 Przeczytaj opinie o programie Zmień frustrację na satysfakcję: 

Każdego dopadają kryzysy, poczucie chaosu i niespełnienia. To normalna część życia. Dobrze jest wtedy znaleźć wsparcie, aby nie być samemu ze swoimi problemami. Jestem silną kobietą, która niejedno przeżyła, co zahartowało mnie psychicznie i emocjonalnie. Z natury jestem pogodna i staram się z dystansem podchodzić do życiowych wyzwań. Niemniej ponad roku temu spadło na mnie tyle kłopotów, że poczułam się zagubiona i bezradna. Targały mną lęk i niepewność jutra. I wtedy los zesłał mi Gabrielę i jej kurs online „Zmień frustrację na satysfakcję”. To było to! Ten kurs jest jak nić Ariadny, dzięki której wychodzimy z labiryntu naszych splątanych ścieżek. Jest bardzo potrzebny. Zawiera wiele cennych wskazówek, rozprawia się z blokującymi nas przekonaniami, pokazuje kierunek. Dla mnie największą wartością było to, że ktoś mnie wysłuchał i okazał empatię. Rozumiał, że nawet osoba tak „silna” i „uśmiechnięta” jak ja może mieć gorsze chwile, a nawet wręcz życiowy kryzys, kiedy wszystko się wali. Bardzo mi to pomogło i szybciutko zaczęłam zbierać się do kupy, uruchamiać moje wewnętrzne siły. I udało się. Po tym tendencja była już tylko wzrostowa. Dzisiaj znowu stoję pewnie na nogach i uśmiecham się całą sobą.

Ela Hübner

fajna-baba-nie-rdzewieje.pl

Nadszedł taki czas w moim życiu, gdzie potrzebowałam wszystko sobie poukładać w głowie. Trafiłam na program online „Zmień frustrację na satysfakcję ” i się zapisałam. Podczas webinarów na kursie zadziało sie coś, czego kompletnie się nie spodziewałam, a moduł o Mocnych Stronach był dla mnie punktem zwrotnym. Odkryłam co tak naprawdę lubię i chcę dalej robić! Zdałam sobie sprawę , że rysuję  odkąd pamiętam. A Gabriela podpowiedziała mi, żebym zainteresowała się  arteterapią. Zaczęłam drążyć ten temat. I tak trafiłam na coś, co skradło moje serce – sketchnoting czyli inaczej notowanie wizualne. Rozwijam rysunkowe umięjętności głównie dzięki kursowi Gabrieli i jej wsparciu. Teraz chcę połączyć blogowanie i notowanie wizualne z zamiłowaniem do rozwoju osobistego i stworzyć coś swojego. Polecam program „Zmień frustrację na satysfakcję” z czystym sumieniem.

Ela Obara

odważnabyc.pl

O kursie „Zmień frustrację na satysfakcję” dowiedziałam się z maili od Ciebie. Byłam wtedy w bardzo trudnej sytuacji życiowej i zawodowej. Dzięki pracy z Tobą poukładałam sobie wiele rzeczy i przede wszystkim realnie spojrzałam na problemy, które wcześniej wydawały mi się nie do rozwiązania.

Polecam kurs zwłaszcza tym osobom, które czują, że są u kresu sił, chcą coś zmienić, chcą żyć i cieszyć się życiem a nie tylko pracować.

Skorzystałam z płatności ratalnej za pomocą PayPala i uważam, że to świetna sprawa. Nie było z tym żadnych problemów i nie trzeba się niczego obawiać. W określonym czasie odpowiednia kwota była po prostu ściągana z konta.

I oczywiście polecam z całego serca pracę z Tobą. Twój spokój, profesjonalizm, empatyczne podejście, poczucie zaopiekowania to wszystko sprawia, że kurs jest bardzo wartościowy. Gabriela, dziękuję Ci za Twoje wsparcie w trudnym dla mnie czasie. Dałaś mi nadzieję, której wtedy bardzo potrzebowałam. Dziękuję!

Iwona Kucharska

Diet coach, iwonakucharska.pl

O kursie „Zmień frustrację na satysfakcję” dowiedziałam się od mojej koleżanki, którą podziwiałam za odwagę, gdy zdecydowała się całkiem odmienić swoją ścieżkę zawodową, by robić to, co jej w duszy gra. To sprawiło, że nabrałam zaufania i również zdecydowałam się zapisać. Wybrałam opcję płatności w ratach. Miałam początkowo obawy odnośnie płatnością przez konto PayPal, jednak okazało się, że strach ma wielkie oczy. To nic skomplikowanego i jest bezpieczne oraz wygodne.  
Kiedy dołączyłam do kursu, byłam akurat w takim momencie życia, że musiałam wybrać jak pokierować swoją drogą zawodową i znaleźć coś, co da mi satysfakcję i poczucie spełnienia, a w głowie miałam mętlik połączony z chaosem. W międzyczasie poznałam Gabrysię osobiście i to upewniło mnie w decyzji, ponieważ okazało się, że jest osobą niezwykle ciepłą, sympatyczną i również miała podobne doświadczenia jak ja. Dzięki kursowi nabrałam pewności siebie, poznałam źródło swoich motywacji, a także dzięki głębokiej analizie swojego dzieciństwa, odkryłam do jakich aktywności „ciągnie” mnie podświadomie. Polecam kurs osobom, które od dawna nie są spełnione w tym co wykonują na co dzień, które chcą odkryć swoje ukryte potrzeby, a także które chcą dostać konkretnego kopa pozytywnej energii do zmian.
Moja przemiana była dość spektakularna, bo z pracownika korporacyjnego w Krakowie przeobraziłam się na fizjoterapeutkę niemowląt w Tarnowie i pracuję pod szyldem Fizjoterapia Różowa Sowa.
Joanna Krużel

Fizjoterapia Różowa Sowa

Zapisz się na listę zainteresowanych kursem Zmień frustrację na satysfakcję

 

Jak wygląda program
Zmień frustrację na satysfakcję?

W SKRÓCIE:

Modułów

POTRZEBY

POWRÓT DO DZIECIŃSTWA

UMIEJĘTNOŚCI

TALENTY

MOCNE STRONY

WARTOŚCI

WIZJA

POMYSŁ - DZIAŁANIE

BLOKADY

ZASADA SMART

STORYTELLING


Zapisz się na listę zainteresowanych kursem Zmień frustrację na satysfakcję

 

Nazywam się Gabriela Kuca.

Od 2015 pracuję jako coach specjalizujący się we wspieraniu kobiet, a od 2018 jestem certyfikowanym coachem ACC ICF, tzn. posiadam akredytację Międzynarodowego Stowarzyszenia Coachów.
Pomagam kobietom na przełomowym etapie przejść wewnętrzną transformację i zmienić frustrację na satysfakcję w życiu osobistym
i zawodowym. 
Jestem osobą spełnioną. Prywatnie jestem żoną i mamą czwórki dzieci. Zapraszam!