CO JUŻ ZROBIŁAM + REFERENCJE KLIENTEK

W DRODZE DO SWOJEJ SIŁY I PASJI mini ebook

W mini ebooku W DRODZE DO SWOJEJ SIŁY I PASJI opisuję swój autorski wybór 7 filarów kobiecej mocy i siły pasji. Znajdziesz w nim refleksje na temat: potrzeb, uważności, intuicji, relacji, empatii, energii i wartości. Chciałabym, by posłużył Ci jako inspiracja oraz wsparcie w drodze do Twojej siły i pasji. Podaję w nim kilka wskazówek, z których możesz skorzystać, lub nie. W DRODZE DO SWOJEJ SIŁY I PASJI możesz wydrukować i zapisywać swoje notatki i przemyślenia, bo jest na to miejsce. Miłej lektury! /Gabriela Kuca/.

Weź udział

BONUS: Możesz otrzymać mini ebook GRATIS, jeśli dołączysz do darmowego Wirtualnego Trekkingu “7 dni w drodze”. Pamiętaj, proszę, o podaniu prawidłowego adresu mailowego i o potwierdzeniu zapisu poprzez kliknięcie w link, który przyjdzie na Twoją skrzynkę.

Jeśli chcesz, możesz też kupić ebook w SKLEPIE.

Dołącz do darmowego wirtualnego trekkingu dla kobiet "7 dni w drodze". Kliknij w zdjęcie powyżej i zapisz się, a dowiesz się szczegółów. Będziemy pracować w oparciu o ten ebook. W grupie raźniej!

Gabi, Twoje działania na rzecz kobiet i wzmacniania ich Kobiecej Siły są tak SILNE, że rekomendują się same. Gdybym miała powiedzieć parę słów coś o Tobie komuś kto Cię nie zna, powiedziałabym, że: zanim odkryłam w Gabrieli Kuca “włoskie geny”, zachwyciłam się różnorodnością działań i rozmachem. Gabrysia to człowiek ORKIESTRA. Zajmuje się absolutnie wszystkim, co ważne dla kobiet, co może umocnić SIŁĘ KOBIET. Od różnorodnych pożytecznych warsztatów, po motywujące kubki, torby i na tym oczywiście nie spocznie! Zamierza zawojować cały ŚWIAT ideą KOBIECEJ SIŁY! A już na pewno europejski, w tym włoski rynek Wiolla Lewandowska

mojatoskania.com

Gabrysia Kuca to wspaniała kobieta. Niezwykła, z doskonałą intuicją i sercem dla innych. Jej uśmiech potrafi zdziałać cuda, a w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem stanowi doskonałą miksturę motywacyjną. Polecam współpracę z Gabrielą! Jolanta Pieniek

nalysejgorze.pl

Gabriela to Kobieta z niekończącymi się pokładami energii, która wyzwala w innych Kobietach to, co w nich najlepsze. Wierzy w to, że kobiety mają siłę i potrafią z niej korzystać. Pełna pasji i zaangażowania potrafi wzbudzić pasję w innych. Jest przesympatyczną ciepłą, uważną i mądrą osobą, która będzie Cię wspierać w znalezieniu swojej kobiecej drogi. Aleksandra Budzyńska

paniswojegoczasu.pl

SIŁA PASJI

FORMA: cykl warsztatów dla kobiet. Pierwsza część warsztatu poświęcona jest na wymianę inspiracji i poznanie innych pasjonujących kobiet. W drugiej części zaproszona Pasjonatka dzieli się z uczestniczkami swoją wiedzą i wspólnie robimy coś związanego z jej pasją. Każda uczestniczka warsztatów otrzymuje dostęp do tajnej grupy na Facebooku, w której wspieramy się i inspirujemy do życia z pasją. Mam marzenie, by każda kobieta miała choć jedną małą pasję, bo PASJA daje SIŁĘ do działania i dodaje kobiecie BLASKU. Wiem, że pasja jest naszym wentylem bezpieczeństwa. To trochę tak, jak posiadanie własnego pokoiku w wielkiej willi życia. Każda z nas potrzebuje przestrzeni, w której może odpocząć, schronić się na jakiś czas, by pozbierać rozsypane myśli i zszyć rozdarty patchwork uczuć. Pasja daje nam też RADOŚĆ ŻYCIA i jest naszym WEWNĘTRZNYM GENERATOREM ENERGII.

Weź udział

TE WARSZTATY SĄ DLA CIEBIE:

 • Jeśli jesteś kobietą, która uważa, że nie ma pasji, bądź jesteś poszukującą. Dzięki SILE PASJI kobiety odblokowują się i znajdują odpowiedzi na nurtujące je pytania.
 • Jeśli masz pasję, a nawet kilka i chcesz o nich opowiedzieć oraz spotkać kobiety o podobnych zainteresowaniach. Na SILE PASJI poznasz pasjonujące kobiety, które są otwarte na współpracę i chętnie wesprą Cię w Twojej drodze.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Sprawdź, kiedy są najbliższe warsztaty, dołącz do nas - w kobietach z pasją jest MOC!

Gabriela – pasja, zaangażowanie, profesjonalizm. To kobieta, która urzeka swoja osobowością, inspiruje, dodaje skrzydeł, potrafi zarazić entuzjazmem. Właściwie, to bardzo trudno jest opisać w kilku słowach, jak pozytywną jest osobą 🙂 Dzięki warsztatom Siły Pasji, których jest pomysłodawczynią i organizatorką, poznałam wiele ciekawych pasjonatek – kobiet, dla których właśnie pasja jest ważnym elementem w życiu.
Gabriela, jako matka trójki dzieci doskonale wie na czym polegają trudy macierzyństwa, a jednocześnie potrafi czerpać z tego faktu niesamowitą radość, co również jest bardzo inspirujące.
Justyna Stolarczyk

Do niedawna wydawało mi się, że słowo „pasja” jest mi pojęciem obcym. Uczestnictwo w warsztatach „Siły Pasji”, które w moim życiu nie pojawiły się przypadkiem, uzmysłowiły mi, że moją pasją jest jej poszukiwanie. Po pierwszych warsztatach zrobiłam rachunek sumienia, a raczej rachunek pasji i okazało się, że jest ich całkiem pokaźna liczba. Spotkania z kobietami, podczas warsztatów „Siły Pasji”, które znalazły właściwy dla siebie kierunek i potrafią zarazić entuzjazmem w działaniu pozwoliły mi na całkiem inne spojrzenie na siebie. Spotkania są dla mnie inspiracją do podejmowania nowych wyzwań, otworzenia się na innych ludzi, przezwyciężenia słabości i niepewności towarzyszącej mi do tej pory wielokrotnie. „Siła Pasji” wniosła w moje życie SIŁĘ w wyrażaniu siebie i PASJĘ w poszukiwaniach celu w moim życiu. Monika Gerlach-Stach

“Warsztaty Siła Pasji to dla mnie przede wszystkim przyjemność przebywania z cudownymi kobietami. Kobietami tak różnorodnymi i zarazem tak interesującymi. Atmosfera panująca na warsztatach za każdym razem mnie zaskakuje…oczywiście pozytywnie. Mam wrażenie jakbyśmy znały się od lat – to jest niesamowite! Poza oderwaniem się od codzienności, zabiegania i towarzyszącego dzień w dzień stresu, zyskuję cudowne doświadczenia obcowania z osobami o wspaniałych pasjach, dzięki czemu również w sobie poznaje nieodkryte dotąd pokłady zainteresowań.
Kobieto! Polecam Ci warsztaty Siła Pasji. Gwarantuję, że znajdziesz tam wartość dla siebie – tak, jak się stało w moim przypadku 🙂
Joanna Mężyk

studio.cfoto.pl

SIŁA KOBIECYCH PASJI

FORMA: Skype – 5 spotkań po 90 minut – 5 tygodni – 5 kobiet – kontakt mailowy ze mną (pytania przed rozpoczęciem, sugestie i tematy do przemyślenia pomiędzy spotkaniami, podsumowanie na zakończenie procesu) CEL: zbudowanie kreatywnej i skutecznej strategii promocji Twojej pasji w REALU DLA KOGO: Masz pasję, chciałabyś wyjść z nią do ludzi, lecz nie masz pomysłu, brak ci odwagi? Czujesz, że bez wsparcia nie ruszysz, a bardzo chcesz pokazać światu to, co kochasz? Dołącz do grupy SIŁA KOBIECYCH PASJI, jeśli dodatkowo cenisz sobie WSPARCIE GRUPY KOBIET. Na tych warsztatach online przejdziesz proces, w którym ustalisz w jakiej formie chcesz się promować, by było to zgodne z Twoją osobowością. Następnie ustalimy plan, jak zrealizować Twój cel i będziemy wspierać Cię w Twoich działaniach. Podrzucimy Ci wiele kreatywnych pomysłów, z których będziesz mogła skorzystać robiąc wydarzenie, warsztat spotkanie, o jakim marzą Twoje klientki.

Weź udział

CO KONKRETNIE będziemy robić przez 5 tygodni?

 • Będziemy poruszać tematy świadomości własnej siły (Kobieca Siła we mnie).
 • Będziemy mówić o networkingu, wymianie barterowej i umiejętności współpracy na zasadach wygrana – wygrana (Kobieca Siła w relacji).
 • Poruszymy kwestię dzielenia się z innymi (Siła Pasji).
 • Poza tym każda z uczestniczek dostanie ode mnie worek pomysłów na scenariusz wydarzenia, czy warsztatu promującego jej pasję.
 • Do tego kotła mocy dodam jeszcze burze mózgów z uczestniczkami oraz ich wsparcie, które jest nieocenione na każdym etapie życia, zarówno osobistego, jak i zawodowego.

TERMINY

 

Nowa grupa ruszy jesienią 2015 r. Jeśli chcesz być na bieżąco z terminami, zapisz się na Listy w butelce.

Przejdź do sklepu, sprawdź dostępność miejsc i dołącz do nas.

Gabriela to wulkan energii, kopalnia pomysłów i niepoprawna optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Wie czego chce i konsekwentnie dąży do celu. Jest świetną organizatorką. Jej profesjonalizm, dar przekonywania i zaraźliwy entuzjazm sprawiają, że każde przedsięwzięcie, którego się podejmuje staje się wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich biorących w nim udział. Kilkakrotnie już działałyśmy razem i zawsze była to sprawna i owocna współpraca. Miałam okazję skorzystać z indywidualnego szkolenia, które bardzo mi pomogło, “odczarowało” mnie i sprawiło, że moje przedsięwzięcia nabrały tempa, a ja zaczęłam bardziej wierzyć w siebie i swoje możliwości, w efekcie zrobiłam swoje pierwsze warsztaty stacjonarne. Jeśli kiedykolwiek poczuję, że brakuje mi motywacji, a mój wszechświat się zatrzymał, na pewno zadzwonię lub spotkam się z Gabrielą—> efekt gwarantowany! Katarzyna Nosal

mamawtarnowie.pl

Jeśli chcesz pokazać swoją pasję w realu, a brak ci sił do działania i nie masz energii, to zamiast sięgać po kolejną kawę, spotkaj się online z Gabrielą Kucą. Cóż tu dużo pisać Gabrysia to POWER KOBIETA. Nie dość, że konkretna babka to na dodatek kopalnia pomysłów! Miałam przyjemność uczestniczyć w prapremierowych warsztatach online: SIŁA KOBIECYCH PASJI Wspólnie z dziewczynami, przez 5 tygodni pracowałyśmy nad przybliżaniem się do realizacji naszych celów. Gabrysia czuwała nad tym, abyśmy kroczek po kroczku posuwały się do przodu. Dodatkowo zawsze dostawałyśmy konkretny temat, nad którym pracowałyśmy samodzielnie, a potem w grupie. Dzięki pozytywnej energii, wsparciu Gabrieli oraz grupy, zrealizowałam swój wymarzony cel, jakim było przygotowanie moich WARSZTATÓW w realu: Akademia Finansowa dla kobiet.  SIŁA KOBIECYCH PASJI to przestrzeń, w której każda z nas otrzymała dużo wsparcia, inspiracji i pomysłów. Pracując z Gabi gwarantuję Ci, że poczujesz swoją pasję od stóp do głów, a na dodatek będziesz chciała się nią dzielić ze światem. Tylko uważaj, bo przebywanie z Gabrysią jest wciągające i dające pozytywnego „kopa energetycznego”, który może nieźle namieszać w Twoim życiu, na plus oczywiście. Anita Iwaniak

assesoria.pl

Przede wszystkim na Skypowych warsztatach spotkacie się z pełnym profesjonalizmem Gabrieli w podejściu do tematu, która później zasypie Was workiem pomysłów i pytań. Nie będą to pogaduszki przy kawie, lecz pełne zaangażowania wszystkich uczestniczek, owocne w konkrety godziny, które zbliżą Was do celu postawionego na pierwszym spotkaniu, czyli wymarzonego warsztatu/spotkania/wydarzenia w realu. Jednocześnie wszystko bez ciśnienia i oceniania – każdy robi to dla siebie, choć ze wsparciem i pomocą pozostałych dziewczyn. Polecam serdecznie wszystkim niezdecydowanym, a pragnącym zmian i pchnięcia swojej drogi zawodowej na nowe tory. Anna Banasik

Oj Ania, Ania

SIŁA KOBIECEJ PASJI

FORMA: Skype – indywidualne spotkanie online – 90 minut – kontakt mailowy ze mną (kwestionariusz przed rozpoczęciem oraz podsumowanie na zakończenie procesu) CEL: zbudowanie skutecznej i ekonomicznej strategii promocji swojej pasji w REALU DLA KOGO? Masz pasję, chciałabyś wyjść z nią do ludzi, lecz nie masz pomysłu, brak ci odwagi? Czujesz, że bez wsparcia nie ruszysz, a bardzo chcesz pokazać światu to, co kochasz? Jeśli lubisz INDYWIDUALNE podejście – napisz do mnie mail, znajdziemy dogodny dla nas termin. W czasie spotkania przejdziesz proces, w którym ustalisz, w jakiej formie chcesz się promować, by było to zgodne z Twoją osobowością. Następnie ustalimy plan, jak zrealizować Twój cel. Dostaniesz ode mnie worek pomysłów, wiele praktycznych wskazówek i porad, jak zrobić warsztat, spotkanie, wydarzenie, o jakim marzą Twoje klientki.

Weź udział

CO KONKRETNIE będziemy robić przez 1,5 godziny?

 • Będziemy poruszać tematy świadomości własnej siły (Kobieca Siła we mnie).
 • Będziemy mówić o networkingu, wymianie barterowej i umiejętności współpracy na zasadach wygrana – wygrana (Kobieca Siła w relacji).
 • Poruszymy kwestię dzielenia się z innymi (Siła Pasji).
 • Poza tym dostaniesz ode mnie worek pomysłów na scenariusz wydarzenia, czy warsztatu promującego Twoją pasję.

TERMINY

Ceny podane są w sklepie. Skontaktuj się ze mną, ustalimy termin spotkania. Mój czas pracy jest elastyczny, dostosuję się do Ciebie, napisz na adres: gabriela@kobiecasila.pl

Zdecydowałam się na indywidualne spotkanie “Siła Kobiecej Pasji”, ponieważ miałam poczucie, że chcę zrobić coś offline dla ludzi w swoim mieście, tylko nie miałam pojęcia co i jak. Spotkanie z Gabrielą to było to! Po 90 minutach rozmowy na Skype mam już gotowy plan warsztatów. Wszystko, co miałam wokół siebie, a czego nie potrafiłam dostrzec i wykorzystać, nagle poskładało się w całość, okazało się oczywiste. To trochę tak, jakbym po długim mozolnym układaniu puzzli w ciemno wreszcie zobaczyła obrazek. No i od razu dostałam linki do konkretnych stron, na których są informacje – elementy układanki, których mi brakuje do kompletnego obrazka. Tak więc mam w garści pomysł na warsztat, plan jego realizacji i głębokie przekonanie, że zrobię coś ciekawego, dobrego, pożytecznego i zrobię to w zgodzie ze sobą, z entuzjazmem. Gabriela ma niezwykły dar wyczucia potrzeb zarówno organizatora, jak i uczestników wydarzenia, a do tego doświadczenie i autentyczną chęć pomocy. Myślę, że już niedługo zrobię fajne warsztaty, jakich jeszcze nikt nie zrobił. Nie ma co się zastanawiać, naprawdę polecam! Aleksandra Cieślicka

Psia Szkoła BANDERIA

Gabriela zadała mi sporo celnych pytań, które mi samej nie przyszły wcześniej do głowy i to było świetne! Moje odpowiedzi potrafiła zgrabnie podsumować, wyciągnąć wnioski, których ja nie zauważyłam. Myślę, że duże znaczenie miało tu jej doświadczenie w obszarze, o którym rozmawiałyśmy. Dostałam też parę konkretnych rad, wskazówek, tematów do przemyślenia. Po tej rozmowie od razu wzięłam się do działania! Przekułam to, o czym mówiłyśmy w płomienny list do potencjalnych partnerek w biznesie, który ładnie zaowocował. Patrycja Ślosarczyk-Zenker

Trivium Fashion

W czasie spotkania Gabriela uświadomiła mi jak ważna jest komunikacja z samą sobą i język, którego używam, kiedy myślę o swoich projektach i zadaniach oraz relacjach z bliskimi. Zasada „chcę” zamiast „muszę” zadziałała w 100 procentach. W ciągu 2 dni po spotkaniu zrobiłam duży postęp w pracy nad projektem, do którego nie mogłam zmusić się od pół roku. Teraz wstaję rano i mówię sobie „Chcę pracować nad….” i idzie mi sprawnie. Wydawało by się prosta zmiana, ale pomogła mi przede wszystkim uświadomić sobie jak ważne jest być swoją motywatorką, a nie radą nadzorczą. Druga rzecz której dotknęła podczas spotkania to moje potrzeby. Zdałam sobie sprawę z tego, że w ogóle o nich nie myślę i to powoduje konflikty wewnętrzne, które blokują kreatywność i przeszkadzają w wyznaczeniu konkretnych celów w prowadzeniu biznesu i życiu prywatnym. Gabi uświadomiła mi jak mogę poradzić sobie z problemami poprzez prace ze sobą, zadawanie sobie odpowiednich pytań i kontakt ze swoimi potrzebami. Helena Rożko

Języki bez granic