Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy 

Prawo odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze pisemnego oświadczenia wysłanego pocztą lub pocztą elektroniczną do nas na adres:

 

W piśmie muszą Państwo podać swoje imię, nazwisko, adres pocztowy, może być także adres mailowy, telefon. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na adres PASJONATNIK Gabriela Kuca, ul. Tarnowska 107, Brzozówka, 33-140, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Zapisz się na newsletter – LIST w BUTELCE 🙂

kobiecasila.pl

Referencje

Author Picture

Polecam program mentoringowy Gabrysi, która jest uważna, autentyczna, wspierająca. Nikogo nie zmienia na siłę. Daje czas, przestrzeń i odwagę żebyśmy odkryły szczęście, które jest w nas�.

Author Picture

Pamiętam naszą pierwszą konsultację – indywidualną. Jak skończyłyśmy, to pomyślałam sobie: „Wow, ta Gabriela w 30 min potrafiła ogarnąć chaos, który miałam w głowie i dała mi wskazówki nie narzucając

...more
Malwina Stec   
Author Picture

Pamiętam naszą pierwszą konsultację – indywidualną. Jak skończyłyśmy, to pomyślałam sobie: „Wow, ta Gabriela w 30 min potrafiła ogarnąć chaos, który miałam w głowie i dała mi wskazówki nie narzucając niczego!” Stawiasz nas do pionu bez przymuszania. Jestem Ci za to wdzięczna i jeszcze wiele, wiele kobiet będzie, więc rób dalej to, co robisz.

Author Picture

Dziękuję Ci, Gabriela Kuca, że towarzyszyłaś mi w odkrywaniu siebie. Kim jestem teraz? Jestem mamą, która wie, tak autentycznie w środku, że nie musi być perfekcyjna, patrzę na siebie z

...more
Paulina Ziętek-Jozwa   
Author Picture

Dziękuję Ci, Gabriela Kuca, że towarzyszyłaś mi w odkrywaniu siebie. Kim jestem teraz? Jestem mamą, która wie, tak autentycznie w środku, że nie musi być perfekcyjna, patrzę na siebie z miłością, odnalazłam pasję i to niejedną! Odkryłam swoje potrzeby, nawet te, które drzemały w środku i nie były widocznie na pierwszy rzut oka, uporządkowałam swoje wartości. Jestem teraz w pełni szczęśliwa, spójna i poukładana wewnętrznie. Ogromną moc miała również grupa dziewczyn z kursów i z grupy mentoringowej - czułam się wśród nich jak w gronie najlepszych kumpeli, którym można powiedzieć wszystko i mieć pewność, że nie zostanie się osadzoną czy ocenioną.

Author Picture

Seria sesji, jaką miałam przyjemność odbyć z Gabrielą,była fantastyczną przygodą. To co mi zapadło w pamięć to szacunek dla mojej historii i opowieści. Gabi, profesjonalnie podążała za sprawami ważnymi dla

...more
Joanna Cor   
Author Picture

Seria sesji, jaką miałam przyjemność odbyć z Gabrielą,była fantastyczną przygodą. To co mi zapadło w pamięć to szacunek dla mojej historii i opowieści. Gabi, profesjonalnie podążała za sprawami ważnymi dla mnie, ze spokojem towarzysząc przy bardzo trudnych odkryciach. Zawsze bowiem może zadziać się coś niespodziewanego, ważne aby coach potrafił w tym wesprzeć klienta i zorganizować mu "miękkie lądowanie", wyprowadzić do obecnej rzeczywistości. Tą sztukę Gabi ma idealnie opracowaną.

Author Picture
Website

Gabriela to Kobieta z niekończącymi się pokładami energii, która wyzwala w innych Kobietach to, co w nich najlepsze. Wierzy w to, że kobiety mają siłę i potrafią z niej korzystać.

...more
Pani Swojego Czasu - Ola Budzyńska    Website   
Author Picture

Gabriela to Kobieta z niekończącymi się pokładami energii, która wyzwala w innych Kobietach to, co w nich najlepsze. Wierzy w to, że kobiety mają siłę i potrafią z niej korzystać. Pełna pasji i zaangażowania potrafi wzbudzić pasję w innych. Jest przesympatyczną ciepłą, uważną i mądrą osobą, która będzie Cię wspierać w znalezieniu swojej kobiecej drogi.


Śledz mnie na Facebooku

Archiwum