Dane firmy

PASJONATNIK GABRIELA KUCA

ul. Tarnowska 107

Brzozówka 33-140

REGON 123231342

NIP 9372186359

Nr konta:  64 1140 2004 0000 3602 7798 1517

E-mail: gabriela@kobiecasila.pl

 

Sposoby płatności

 

  • Przelew bankowy tradycyjny
  • DotPay.pl – rozliczenia transakcji kartą kredytową oraz e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl dotpay-logo-2

 

Sposoby i koszty dostawy

  • POCZTA POLSKA (przesyłka polecona priorytetowa)  – 11,50 ZŁ
  • KURIER DPD – 26 zł

Koszt dostawy pokrywa kupujący.
Przy zamówieniu towaru powyżej 150 zł – koszt przesyłki GRATIS

 

Wysyłka

Wysyłka odbywa się w środy.

Zapisz się na newsletter – LIST w BUTELCE 🙂

kobiecasila.pl

Referencje

Author Picture

Polecam program mentoringowy Gabrysi, która jest uważna, autentyczna, wspierająca. Nikogo nie zmienia na siłę. Daje czas, przestrzeń i odwagę żebyśmy odkryły szczęście, które jest w nas�.

Author Picture

Pamiętam naszą pierwszą konsultację – indywidualną. Jak skończyłyśmy, to pomyślałam sobie: „Wow, ta Gabriela w 30 min potrafiła ogarnąć chaos, który miałam w głowie i dała mi wskazówki nie narzucając

...more
Malwina Stec   
Author Picture

Pamiętam naszą pierwszą konsultację – indywidualną. Jak skończyłyśmy, to pomyślałam sobie: „Wow, ta Gabriela w 30 min potrafiła ogarnąć chaos, który miałam w głowie i dała mi wskazówki nie narzucając niczego!” Stawiasz nas do pionu bez przymuszania. Jestem Ci za to wdzięczna i jeszcze wiele, wiele kobiet będzie, więc rób dalej to, co robisz.

Author Picture

Dziękuję Ci, Gabriela Kuca, że towarzyszyłaś mi w odkrywaniu siebie. Kim jestem teraz? Jestem mamą, która wie, tak autentycznie w środku, że nie musi być perfekcyjna, patrzę na siebie z

...more
Paulina Ziętek-Jozwa   
Author Picture

Dziękuję Ci, Gabriela Kuca, że towarzyszyłaś mi w odkrywaniu siebie. Kim jestem teraz? Jestem mamą, która wie, tak autentycznie w środku, że nie musi być perfekcyjna, patrzę na siebie z miłością, odnalazłam pasję i to niejedną! Odkryłam swoje potrzeby, nawet te, które drzemały w środku i nie były widocznie na pierwszy rzut oka, uporządkowałam swoje wartości. Jestem teraz w pełni szczęśliwa, spójna i poukładana wewnętrznie. Ogromną moc miała również grupa dziewczyn z kursów i z grupy mentoringowej - czułam się wśród nich jak w gronie najlepszych kumpeli, którym można powiedzieć wszystko i mieć pewność, że nie zostanie się osadzoną czy ocenioną.

Author Picture

Seria sesji, jaką miałam przyjemność odbyć z Gabrielą,była fantastyczną przygodą. To co mi zapadło w pamięć to szacunek dla mojej historii i opowieści. Gabi, profesjonalnie podążała za sprawami ważnymi dla

...more
Joanna Cor   
Author Picture

Seria sesji, jaką miałam przyjemność odbyć z Gabrielą,była fantastyczną przygodą. To co mi zapadło w pamięć to szacunek dla mojej historii i opowieści. Gabi, profesjonalnie podążała za sprawami ważnymi dla mnie, ze spokojem towarzysząc przy bardzo trudnych odkryciach. Zawsze bowiem może zadziać się coś niespodziewanego, ważne aby coach potrafił w tym wesprzeć klienta i zorganizować mu "miękkie lądowanie", wyprowadzić do obecnej rzeczywistości. Tą sztukę Gabi ma idealnie opracowaną.

Author Picture
Website

Gabriela to Kobieta z niekończącymi się pokładami energii, która wyzwala w innych Kobietach to, co w nich najlepsze. Wierzy w to, że kobiety mają siłę i potrafią z niej korzystać.

...more
Pani Swojego Czasu - Ola Budzyńska    Website   
Author Picture

Gabriela to Kobieta z niekończącymi się pokładami energii, która wyzwala w innych Kobietach to, co w nich najlepsze. Wierzy w to, że kobiety mają siłę i potrafią z niej korzystać. Pełna pasji i zaangażowania potrafi wzbudzić pasję w innych. Jest przesympatyczną ciepłą, uważną i mądrą osobą, która będzie Cię wspierać w znalezieniu swojej kobiecej drogi.


Śledz mnie na Facebooku

Archiwum