Powtórkowe warsztaty Siła Pasji #9,

czyli autentyczność w życiu i na fotografiach w Studiu C.Foto J.Mężyk, cieszyły się tak dużym zainteresowaniem, że trzeba było zrobić powtórkę. Nic dziwnego – Asia Mężyk jest znaną i lubianą fotografką, która nie dość, że ma świetne oko do zdjęć, to jeszcze ma smykałkę do nauczania, robi to z wdziękiem, wyczuciem i profesjonalizmem.

Rozpoczęłyśmy warsztaty rozmową o tym, czym jest autentyczność, czy warto być sobą w każdej sytuacji i budować relacje na autentyczności. Otóż ta kwestia wcale nie jest taka oczywista i zdania były podzielone.

Fałsz jest wyczuwalny – czy na fotografiach, czy w życiu. Nasza pasjonatka-fotografka rekomenduje autentyczność, jednak w wielu sytuacjach jest to bardzo trudne, bo obiektyw najzwyczajniej w świecie onieśmiela.

Podsumowując:

do autentyczności potrzebna jest odwaga i to całkiem spora jej  ilość.

 


Koniec cyklu – podziękowania i uściski.

Tymi warsztatami zakończyłam ważny dla mnie autorski cykl Siła Pasji 2014/2015, dzięki któremu wiele dobrego się wydarzyło, nie tylko w moim życiu i za to jestem bardzo wdzięczna. Bo dawanie ludziom radości i inspirowanie do pozytywnych zmian jest piękne. Niezmiernie cieszę się, że mogłam mieć w tym swój mały udział. A zaczęło się od SMS-a, który przysłała mi Kasia Walczak-Nowak z prośbą o pomoc w wypromowaniu nowej kawiarni dla dużych i małych w Tarnowie. To był dla mnie znak, że warto wypróbować pomysł, który kiełkował we mnie od dawna – więcej o początkach pisałam na portalu Zwierciadło. Pierwsze warsztaty Siła Pasji odbyły rok temu – 11 sierpnia 2014 – zobacz relację tu i tu.

Bukiet podziękowań kieruję do moich tarnowskich partnerek, które towarzyszyły mi od drugiej Siły Pasji.

Karmiła nas Karolina Jermak ze Zdrowego Projektu – wielkie dzięki za zdrowe pyszności!

Fotografowała nas Asia Mężyk ze Studio C.Foto J.Mężyk, a w razie jej nieobecności Kasia Małek – dziękuję dziewczyny za to, że chwytałyście te energetyczne chwile i uśmiechy. 🙂

Kasia Nosal i Barbara Pisz dbały o to, by informacje o warsztatach docierały do czytelniczek portalu Mama w Tarnowie, bo mamom też należy się czas dla siebie i na swoje pasje w kobiecym gronie, prawda? 😉

Dziękuję Wam, wspaniałe uczestniczki! Przewinęło się Was prawie sto przez dziewięć edycji z powtórkami. Spotkanie z każdą z Was było dla mnie ubogacające – dzięki za Waszą obecność.

Ściskam z osobna każdą z Pasjonatek:

Katarzynę Walczak-Nowak z Cafe Mama, Katarzynę Patynę z Pracowni Fryzur Połeć i Patyna, Kingę Rocławską z Sześciu Oczek, Ewę Kozioł z Zielonego Zagonka, Anię Banasik z Oj Ania, Ania; Kamilę Neminarz z Nikka Soaps and Candles,  Weronikę Kucę z Magii Mieszkania, Sylwię Karpińską z Kobiet z Tarnowa i Asię Mężyk ze Studio C.Foto J.Mężyk. (wszystkie fotorelacje można zobaczyć w zakładce Aktualności –> FotoRelacje)

Nie zdążyłam zrobić warsztatów z wieloma z Was, bo kobiecy potencjał w Tarnowie jest przeogromny! Działajcie kobiety: z odwagą, uważnością na siebie i innych i z pasją!

 

Wielki CAŁUS :* dla WAS. 😀