Warsztat ” Z Sercem i Z Sensem ” w Bielsku – Białej

 

Wspaniałe kobiety podarowały sobie dwudniowy warsztat, by ogarnąć chaos i znaleźć pomysł na siebie. Bardzo dziękuję każdej uczestniczce za wzięcie udziału w warsztacie „Z Sercem i Z Sensem” Bielsku Białej w ostatni weekend sierpnia 2016. Jestem Wam wdzięczna. Niektóre z Was musiały wspiąć się na logistyczne wyżyny, żeby dotrzeć z zagranicy, czy odległych miejscowości. Wiem, że to był owocny dla Was czas i obiecuję wspierać w dalszej drodze do życia wg własnego scenariusza. Wielki dzięki także dla Oli Żochowskiej, która prowadzi klimatyczne Studio Dakini, gdzie miałyśmy warsztaty oraz robi najpyszniejszą kawę i herbatę na Podbeskidziu.

Co wydarzyło się przez dwa dni na warsztacie w Bielsku? Po przełamaniu pierwszego oporu i ogrzaniu się przy płomieniu świecy zawiązała się między nami atmosfera intymności i wsparcia. Dzięki temu dziewczyny mogły dotknąć tematów, które na co dzień są przysypane kurzem codzienności. Nieoczekiwanie pojawiały się u uczestniczek łzy wzruszenia oraz momenty „WOW” i „AHA”, gdy odkrywały, co tak naprawdę je blokuje, albo czego brakuje w ich życiu od lat. Bardzo pomocne w tym procesie są karty potrzeb (autorstwa Hugo Roele – trenera NVC), które zawierają pytania pomagające nazwać nasze prawdziwe potrzeby, a stamtąd już łatwo ustalić listę wartości. A jeśli dodamy do tego nasze talenty i mocne strony, to objawia nam się pasja, która może być filarem pomysłu na biznes. Potem weryfikujemy, czy ten pomysł naprawdę z nami rezonuje. Robimy burze mózgów, by pokazać szerszą i świeżą perspektywę tego projektu i ustalamy pierwsze kroki działania oraz termin ich realizacji.

 

Tarnów i Warszawa – kolejne miasta na warsztatowej mapie

Dlatego warsztat „Z Sercem i Z Sensem” będę robić stale. Nieoczekiwanie pojawiła się możliwość przeprowadzeniu warsztatów w Warszawie końcem listopada. Dodatkowo na prośbę dziewczyn z Tarnowa znalazłam termin, by takie warsztaty mogły się odbyć już w październiku (zapisz się TUTAJ, jeśli jesteś zainteresowana warsztatem w różnych miastach i chcesz dowiedzieć się więcej).

Przyjdź, daj sobie ten czas – to tylko 10 godzin dla siebie. Utwierdzisz się w tym, co cenisz w sobie i w innych, co sprawia Ci frajdę. Ugruntujesz się w tym, że możesz zarabiać pieniądze żyjąc w zgodzie ze sobą. Podpowiem Ci, jak możesz pracować ze swoimi oporami, blokadami. Pomogę Ci zrobić krok w kierunku wolności. Odnajdziesz w sobie odwagę i siłę do pozytywnych zmian, uwolnisz swój potencjał. Otrzymasz wsparcie, ciepło, wzmocnisz się od wewnątrz. Jestem delikatna i konkretna – to rzadkie połączenie pomaga mi prowadzić grupę w nieinwazyjny, a jednocześnie stanowczy sposób, co uczestniczkom bardzo odpowiada.

Uczestniczki moich warsztatów podkreślają, że cenna jest dla nich różnorodność ćwiczeń (karty potrzeb autorstwa Hugo Roele – trenera NVC, karty z obrazkami, skrypty, rozmowy, analizy, burze mózgów, praca w parach). Doceniają niewymuszoną atmosferę, bliskość, otwartość, kobiece wsparcie, energię, empatię, uważność na drugiego, doświadczenie i wiedzę, wartościowe pomysły i podpowiedzi. Karty potrzeb zabieram ze sobą wszędzie – na naszym wrześniowym kobiecym trekkingu na Trzy Korony w Pieninach też będę proponowała ćwiczenia z nimi. Są jeszcze miejsca – dołącz pilnie TUTAJ, jeśli chcesz podróżować z nami ” Do źródła mocy”.

 

Warsztat ” Z Sercem i Z Sensem ” w Bielsku w fotograficznym skrócie.