Warsztaty Z Sercem i Z Sensem 18 i 19 listopada br. zawitały do Warszawy. W ramach Festiwalu PROGRESSteron odbyły się dwudniowe zajęcia, w których wzięło udział osiem fantastycznych kobiet. W ogóle cały festiwal to spotkanie naprawdę przyjaznych i serdecznych ludzi z otwartymi umysłami. Różnorodność programu, stawianie na rozwój i  pobudzanie chęci do działania to cechy łączące ideę wydarzenia jak i warsztatów ZS i ZS. Zajęcia warsztatowe prowadzone w małych grupach, co gwarantuje komfortową kameralną atmosferę, w której łatwo się wyciszyć i skoncentrować na swoich potrzebach i myślach. Obecność innych kobiet, które przychodzą z podobnymi problemami i przekonaniami sprawia, że łatwiej o wzajemne wsparcie oraz wymianę doświadczeń.

Dziewczyny z warsztatu wychodziły z wiedzą na temat tego jak zauważać swoje mocne strony, jak wyrażać swoje uczucia, jak pracować z obawami. Wszystkie wnioski były wynikiem pracy nad sobą poprzez ćwiczenia takie jak wspominanie dzieciństwa, definiowania wizji przyszłości czy pracy z kartami potrzeb.

Festiwal PROGRESSteron to wydarzenie odbywające się w kilku miastach w Polsce. Ideą przedsięwzięcia jest rozwój, inspiracja i wspieranie kobiet. Na możliwości odkrywania siebie, swojego potencjału i pozytywnych zmian składa się szeroka oferta zajęć, warsztatów i konferencji w czasie trwania festiwalu. Więcej na temat wydarzenia na stronie  lub na fanpage’u Festiwalu w stolicy .

Zapraszam także do galerii na fanpage Kobiecej Siły.