Jeden weekend. Podróż, warsztaty, spotkania, kobiety, uściski, rozmowy. Niecałe trzy dni W Brukseli podczas, których wydarzyło się tyle rzeczy!
Spotkanie z jogą i kobiecą mocą – pod takim hasłem upłynął weekend 19 i 20 maja 2017. Na zaproszenie organizatorek współpracujących ze Stowarzyszeniem Elles sans frontieres ASBL oraz z Kongresem Kobiet mogłyśmy razem z Agnieszką Grin-Walaszek z  Krakowskiego Centrum Zdrowia poprowadzić tam krąg kobiet oraz warsztaty. Agni poprowadziła zajęcia jogi oraz opowiedziała jak natura wpływa na nasze kobiece organizmy. Ja miałam przyjemność poprowadzić warsztaty dotyczące mocnych stron i potrzeb, i opowiedzieć o tym jak działa odwracanie przekonań – po raz kolejny okazało się, że dużym zainteresowaniem cieszyła się metoda czterech pytań Katie Byron „The work”, czyli:

  • Pierwsze pytanie: Czy to prawda?
  • Drugie pytanie: Czy możesz mieć absolutną pewność, że to prawda?
  • Trzecie pytanie: Jak reagujesz, gdy wierzysz, że ta myśl jest prawdziwa?
  • Czwarte pytanie: Kim byłabyś bez tej myśli?

.
Fajnie było spotkać się z gronem takich fantastycznych kobiet. To budujące doświadczenie zobaczyć jak stwarzają sobie możliwości do integrowania się poza granicami kraju. Bardzo kibicuję takim inicjatywom. Dziękuję za zaproszenie, ciepłe przyjęcie i wspólny czas. Praca ze świadomymi i chętnymi do zmian kobietami to przyjemność i zaszczyt!
Oprócz warsztatów była też okazja do zobaczenia Brukseli z bliska. 😉 Poniżej kilka obrazowych wspomnień z tego wydarzenia.