Poznanie siebie kluczem do dobrych relacji

Pod taką nazwą upłynęły warsztaty w ostatni wtorek września. Miałam przyjemność prowadzić je dla wspólnoty Integralne Mamy z Krakowa. To fantastyczna inicjatywa, która w jednym miejscu zrzesza mamy dając im przestrzeń na spotkania, wymianę doświadczeń i rozwój. Łączy je na pewno to, że wyznają podobne wartości.

Zawsze cieszę się na spotkania z kobietami i bardzo dziękuje za zaproszenie i wspólną pracę, która była również wyjątkowa ze względu na okoliczności. Mam tutaj na myśli specjalnych małych gości, którzy przybyli wraz ze swoimi mamami i pozwolili na przeprowadzenie warsztatów. Podczas gdy dzieciaki bawiły się w najlepsze, ich mamy mogły trochę popracować m. in. z kartami potrzeb. Były pytania, ważne wnioski, uśmiechy, uściski, a wszystko w ciepłej i sympatycznej atmosferze.

Trzymam kciuki za tego typu kobiece wspólnoty, które są potrzebne i ważne. Budują solidarność oraz dają potrzebne wsparcie i pomagają w rozwoju,  w aspekcie relacji, bliskości, wiary, miłości, zdrowia i nie tylko.

Poniżej fotorelacja – zapraszam!. 🙂