Warning: Declaration of ET_Theme_Builder_Woocommerce_Product_Variable_Placeholder::get_available_variations() should be compatible with WC_Product_Variable::get_available_variations($return = 'array') in /home/kobieca/domains/kobiecasila.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/frontend-builder/theme-builder/WoocommerceProductVariablePlaceholder.php on line 8
[Video] Na czym polega kobieca siła? - zaproszenie na LIVE - Kobieca Siła

Drogie Panie, czy zdarza Wam się słyszeć negatywne opinie na temat twardych zdecydowanych kobiet? Krzywdzące, obraźliwe, stereotypowe? 
 Czy na pewno nie da się być silną i ciepłą kobietą? 
 Czy empatyczna liderka jest nieskuteczna? 
 Czy istnieje tzw. solidarność jajników, czy to mit? 

Na pytanie „Na czym polega kobieca siła?”  odpowiem podczas LIVE’a w grupie kobieca sila i pasja.
https://www.facebook.com/groups/431684523698323/

Kiedy? W najbliższy wtorek o 21.00.  Będziecie? 

Na podobny temat mówiłam we wrześniu na wydarzeniu Kino na Szpilkach w Cinema 3D w Galeria Tarnovia . Fragment tego wystąpienia został zarejestrowany telefonem. Zapraszam do obejrzenia. 


😊 Przez ostatnie trzy miesiące, co tydzień we wtorki o 21.00 stery w grupie Kobiecej Siły i pasji na Facebooku przejmowała jedna z zaproszonych ekspertek! Tematyka tych spotkań krążyła wokół:
1. NVC, potrzeby, komunikacja.
2. Produktywność, uważność, koncentracja, planowanie.
3. Znajomość siebie, mocnych stron, talentów, pasji, poczucie wartości.
4. Relacje z innymi, porównywanie się, empatia.
5. Trudności, opory, blokady, trudne uczucia (złość, frustracja, poczucie winy).

Jeśli ominął Cię jakiś LIVE lub chciałabyś obejrzeć raz jeszcze, to w grupie, w zakładce filmy znajdziesz  nagrania z wystąpień wszystkich ekspertek.

Na podobnych tematach opiera się również mój program transformacji frustracji w satysfakcję „Zmień frustrację na satysfakcję”. Zainteresowana? Zobacz opis i zapisz się na listę zainteresowanych program transformacji frustracji w satysfakcję i ODBIERZ PREZENT! 🎁
PDF: „Jak odkryć swoją pasję. 7 wskazówek na 7 dni tygodnia”

KLIKNIJ I ZAPISZ SIĘ TUTAJ