Warning: Declaration of ET_Theme_Builder_Woocommerce_Product_Variable_Placeholder::get_available_variations() should be compatible with WC_Product_Variable::get_available_variations($return = 'array') in /home/kobieca/domains/kobiecasila.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/frontend-builder/theme-builder/WoocommerceProductVariablePlaceholder.php on line 8
Atrybuty kobiecej siły - Kobieca Siła

Czym jest, jaka jest i w jaki sposób  objawia się kobieca siła?

 

Pewnie ile kobiet na świecie, tyle różnych odpowiedzi. Każda z nas inaczej postrzega kobiecość i jej siłę. I w tej różnorodności jest tajemnica.

Niektóre kobiety, na pytanie “Czym dla Ciebie jest kobiecość?” bez wahania odpowiedzą, że piękny wygląd. Dla innych ważniejsze będą wrażliwość, czy ciepło jakim dana kobieta emanuje, albo fantastyczny zmysł organizacji. Kobiecość zdecydowanie niejedno ma imię i  w tej wielowątkowości jest jakaś magiczna moc przyciągania. Z drugiej strony, kobieta, która przeszła drogę wewnętrznego poznania siebie i połączenia swoich wyjątkowych elementów układanki w jedną całość niewątpliwie jest pewna swojej wartości, bije od niej blask, jest kochająca i zdecydowana jednocześnie.

kobiecasila.pl

Jak osiągnąć taką wewnętrzną spójność, jak zintegrować te kawałki kobiecości w nas w całość?

 

Kiedyś zapytałam kobiety, jakie atrybuty kojarzą wam się z hasłem kobieca siła i otrzymałam takie odpowiedzi:

ciepło

szczerość

wyobraźnia

miłość

bycie blisko siebie

wewnętrzna spójność

akceptacja

odwaga

empatia

życzliwość

pokora

wsparcie

radość

wrażliwość

równowaga

instynkt

intuicja

styl życia,

wygląd

ubiór

seksapil

Które z tych pojęć bardziej do Ciebie przemawiają?

 

Niezależnie od tego, która z cech jako pierwsza przyciągnie twoją uwagę i co wybierzesz, istotne jest to, jak sama siebie traktujesz i jak na siebie patrzysz.

Czasami zapominamy o czymś bardzo prostym: że oczy i uśmiech są zwierciadłem naszej duszy. Gdy czujemy się silne i kobiece, odnajdujemy wewnętrzną spójność, to emanujemy spokojem i światłem, które są widoczne dla innych. Czasem nie trzeba markowych ciuchów, bo same możemy być najlepszą marką świata!

Co pomaga wspierać kobiecą siłę?

  • Na pewno znajomość własnych wartości i życie wg nich. Wartości dla nas, są tym, czym korzenie dla drzewa. Bez nich drzewo usycha.
  • Pomnażanie talentów i dzielenie się nimi z innymi, bo to daje poczucie sensu i spełnienia.
  • Pasja jest źródłem wewnętrznej energii i pozwala oderwać się od codzienności.

 

Warto przyjrzeć się sobie i dowiedzieć się, co jest dla mnie źródłem kobiecej siły. Wewnętrzna integralność pozwala na rozwinięcie skrzydeł, otwiera drzwi do życia w pełni, w zgodzie ze sobą i swoimi priorytetami. Jednocześnie sprawia też, że pozwalamy sobie na odczuwanie całej gamy emocji, na słabości i na momenty radości, czy dumy z  małych i dużych sukcesów.

 

Pamiętajmy również, że w tym wszystkim nie chodzi o konkurs, która cecha jest naj: najlepsza, najbardziej kobieca, najważniejsza. Fundamentalne jest to, jak się czujemy – zwłaszcza same ze sobą, jak wzmacniamy swoją kobiecą siłę. Bo nie ma wątpliwości, że warto o nią dbać cały czas.

A Ty, co jeszcze dodałabyś do atrybutów Kobiecej Siły?

Dobrą okazją do przyjrzenia się sobie jest wydarzenie: “W poszukiwaniu kobiecości”. To cztery dni kobiecych spotkań, które mogą pomóc Ci w odkryciu kolejnej warstwy siebie,  zapoczątkować zmiany lub po prostu pozwolić wypocząć w naturalnej scenerii hotelu Wierchomla. Ja również się wybieram. 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY I DOŁĄCZ!

PS. Po zakupie udziału w wydarzeniu wyślij do organizatorów oraz do mnie mail z hasłem “KOBIECA SIŁA – Wierchomla 2018”, jeśli chcesz otrzymać ode mnie prezent w postaci bezpłatnej godzinnej sesji coachingowej online. Zapraszam serdecznie!