o tym, co zdarzyło się w ciągu ostatnich 16 miesięcy.

kobiecasila.pl

Co jakiś czas dzieją się w naszym rzeczy, które nazywamy przełomowymi wydarzeniami.

Taką okazją mogą być na przykład okrągłe urodziny. Co dziesięć lat zmienia się cyferka z przodu. Tak naprawdę to jednak nie tylko liczby. Na jeden rok przypada mnóstwo wydarzeń, przygód i doświadczeń, a co dopiero na dekadę. W każdym razie, każdy taki przełomowy moment, to dobry czas na choćby małe podsumowanie tego, co dotychczas się wydarzyło. W takich chwilach wspomnienia i refleksje napływają do nas naturalnie, pozwalają się uporządkować i motywują, by z odwagą ruszyć dalej przed siebie.

Z okazji swoich 40. urodzin, które niedawno obchodziłam, postanowiłam zrobić przegląd ostatnich 16 miesięcy – od stycznia 2017 do maja 2018. Przez jeden rok sporo się dzieje w naszym życiu, a w codziennym pędzie, rzadko mamy chwilę, by się zatrzymać i popatrzeć z wdzięcznością wstecz. W tym wszystkim nie chodzi o to, żeby jakoś chorobliwie rozpamiętywać przeszłość, tylko żeby przyjrzeć się tym wydarzeniom, które na nas wpłynęły i nas ukształtowały.

Styczeń 2017 – Zakończenie pierwszej edycji kursu Zmień Frustrację na Satysfakcję. Dowiaduję się, że to był strzał w dziesiątkę. Dostaję mnóstwo pozytywnych recenzji, a co ważniejsze widzę efekty działań i pierwsze odważne kroki kobiet, z którymi pracowałam.

Luty – Start pracy z grupami mentoringowymi. Rozmowy, które otwierają i pomagają uporać się z blokadami, by ruszyć naprzód.

Marzec – Niespodziewanie ląduję w szpitalu, co zatrzymało mnie na kilka tygodniu… Zmobilizowało mnie to też do przemyślenienia modelu biznesowego i zaplanowanie zmian. Start 3-ciej edycji kursu video Jak mieć więcej energii na co dzień.

Kwiecień – Wysłanie aplikacji do programu Erasmus dla przedsiębiorców. Negocjacje z potencjalnymi klientami na prowadzenie działań w mediach społecznościowych.

Maj – Podpisanie kontraktu na  stałą współpracę z dużym klientem, a potem z kilkoma mniejszymi. Start wiosennej edycji Wirtualnego Trekkingu oraz przeprowadzenie mini warsztatów w Brukseli.

Czerwiec – Uczestnictwo w 3-dniowych warsztatach na temat coachingu transformacyjnego w oparciu o potrzeby i tym samym zamknięcie 9-dniowego programu u Pernille Plantener, duńskiej mentorki.

Lipiec – Relaks na włoskich wakacjach oraz indywidualna praca mentoringowa z klientkami, która mnie nie męczy. 🙂 Idealna praca – bardzo też lubię mobilny jej aspekt.

Sierpień – Workation, czyli praca na wakacjach – przeprowadziłam bardzo ważny warsztatu dla kobiet  w Rogowie nad morzem.

Wrzesień – Prelekcja na scenie Kina na szpilkach w Tarnowie – o kobiecej solidarności i sile. W ramach procesu akredytacyjnego, jako coach, uczestniczę w programie mentoringowym  Pernille Plantener, która jest moim guru coachingu transformacyjnego. A oprócz tego prowadziłam warsztaty w Krakowie dla Integralnych Mam.

Październik – Start mojej pracy jako nauczycielki języka włoskiego dla dzieci w wieku 7-11 lat. Uwielbiam to! To już druga idealna dla mnie praca. 🙂 Ponadto kontynuuję indywidualne programy mentoringowe oraz rozpoczynam nowe z kilkoma wspaniałymi klientkami.

Listopad – Intensywna praca z Zespołem Kobiecej Siły nad przygotowaniem bezpłatnego wyzwania “Czym konkretnie się zajmujesz?”. Ideą, która wtedy nam przyświecała była chęć, by kobiety w każdej sytuacji umiały śmiało i z pewnością zaprezentować siebie i swoje działania.

Grudzień – Wyjazd do Mediolanu w ramach programu Erasmus dla przedsiębiorców i wspieranie trenerów w trakcie warsztatów Talenti Inauditi – Nietypowe Talenty. Okazuje się, że potrafię pomagać w obcym języku, nie jest to żadna bariera, otrzymuję wiele podziękowań. 🙂

Grudzień/Styczeń 2018 – Prowadzenie bezpłatnego wyzwania “Czym konkretnie się zajmujesz” dla kilkuset kobiet oraz przedsprzedaż kursu online Zmień Frustrację na Satysfakcję.

Styczeń 2018 – Ponowny wyjazd do Mediolanu oraz nagranie video-porad po włosku, które wkrótce pojawią się na stronie Stowarzyszenia PianoC wspierającego przedsiębiorczość kobiet oraz ich powrót na rynek pracy lub przebranżowienie się. Start  4-tej edycji kursu “Jak mieć więcej energii na co dzień”.

Luty – Zmaganie się z epidemią grypy, która dopadła moją rodzinę i mnie. Na szczęście udało nam się wyrwać kilka dni ferii, wyjechać na narty i odpocząć, pomimo zaległości w pracy.

Marzec – Przeprowadzenie 7-dniowego bonusowego kursu Wirtualny Trekking i start kursu online Zmień Frustrację na Satysfakcję, który rozrósł się do kilkumiesięcznego programu transformacyjnego.

Kwiecień – KASK nr 2, czyli spotkanie w ramach Klubu Autentycznych Silnych Kobiet –  inny od pierwszego, równie ważny.

Maj – Tuż przed 40-tymi urodzinami dowiaduję się, że … A zresztą – o tym napiszę w podsumowaniu za rok. 😉

W ferworze wspomnień i przeglądów przejrzałam zbiór nagrań z webinarów i lives, które przeprowadziłam w ostatnich latach. Postanowiłam wykorzystać urodzinową okazję i podzielić się nimi z Wami w wyjątkowej promocji. Wpisując kod rabatowy: URODZINY40 otrzymujecie zniżkę 40% na wszystkie elektroniczne produkty, również na indywidualny mentoring (ilość promocyjnych miejsc ograniczona!) oraz na dostęp do 5-dniowego wyzwania jak ćwiczyć UWAŻNOŚĆ.

Urodzinowa zniżka -40% obowiązuje do przyszłego poniedziałku 14 maja 2018.

Zobacz i skorzystaj, lepszej ceny nie będzie 😉 →  KUP TERAZ ZE ZNIŻKĄ

 

A u Ciebie co się ważnego się wydarzyło w ostatnich miesiącach? Podziel się w komentarzu. 🙂