Początkiem lipca przeprowadziłam szóstą edycję warsztatów: „Z sercem i z sensem dla poszukujących pasji”. Właściwie jeszcze w czerwcu nie miałam tego w planie. Postanowiłam jednak zmieścić je w grafiku, gdy w ankiecie w grupie Tarnowskie Mamy dziewczyny dały znać, że interesuje je temat poszukiwania pasji. W kilka dni zebrała się grupka kobiet, które postanowiły zrobić krok w stronę poznania siebie. Zapakowałam więc niezbędne rekwizyty takie jak: notatki, karty potrzeb i dixit, srebrną kulę, świeczkę, przekąski i wyruszyłam na spotkanie by poznać historie oraz cele uczestniczek.
Za nami 10 godzin pracy w kameralnej atmosferze. Bardzo ważne jest dla mnie, by stworzyć intymny klimat, który pozwala kobietom się otworzyć i ułatwia pracę nad swoim wnętrzem. Cieszę się, że uczestniczki słuchały siebie z szacunkiem i wspierały pomysłami podczas burzy mózgów, poznały swoje wartości i potrzeby. Zrobiły kroki w stronę znalezienia swoich pasji, talentów i pomysłów na siebie.

Zobaczcie, co o warsztacie napisały jego uczestniczki:

Dowiedziałam się, że talent jest we mnie (zobaczyłam go w końcu). Jeżeli nie wiesz, czego chcesz, masz wiele pomysłów, a nie wiesz jaki wybrać lub nie masz pomysłu na siebie w ogóle, ten warsztat jest dla Ciebie. Zobaczysz po nim siebie innymi oczami. – Sylwia

 

Wartościowy czas dla siebie samej – warto. – Magda

 

Dowiedziałam się, jak organizować sobie czas, jaki mam talent i jaką siłę. – Alicja

Wzruszam się czytając te słowa. Jestem wdzięczna za wspólnie spędzony czas i mocno trzymam kciuki za uczestniczki. <3

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z warsztatów „Z sercem i z sensem dla poszukujących pasji” – edycja 6.