Jak wygląda Twój poranek? Co zwykle robisz przed zaśnięciem? Jak radzisz sobie w gorsze dni?  Dobre nawyki na co dzień wpływają na poziom Twojej energii, na dobre samopoczucie.
Teraz jest idealny czas na doładowanie akumulatorów. Tylko jak to zrobić, by tej energii wystarczyło nam na na dłużej?
Zapraszam Cię do bezpłatnego udziału w kursie “Jak mieć więcej energii na co dzień”. Ten jedyny raz w roku możesz wziąć w nim udział za darmo (0 zł zamiast 147 zł!).

Zapisz się, aby dostawać materiały video i PDFy → https://bit.ly/2ZIIfZP

Kurs “Jak mieć więcej energii” to 21 sprawdzonych propozycji na wzmocnienie swojej mocy, wzięło w nim już udział około 100 kobiet , które zmieniły swoje codzienne nawyki. Zobacz, jakie REZULTATY osiągnęły uczestniczki poprzednich edycji:

  •  “Staram się dbać o sen, picie wody, “niezamartwianie się” (wolną głowę) oraz odejście od perfekcjonizmu. Kiedy o tym świadomie myślę, to potrafię w to wdrożyć, jednak w momencie, kiedy mam mniej czasu na zastanowienie się, zapominam o tym i żyję moim „starym rytmem”. Jako że jestem osobą, która potrzebuje „pozytywnej motywacji” staram się doceniać to, że np. jestem zadbaną kobietą coraz bardziej świadomą swojej kobiecości i atrakcyjności  (dzień czerwonej szminki) i coraz chętniej to pokazującą.”
  •  “Korzystam praktycznie ze wszystkich wskazówek z kursu. To było dla mnie przypomnienie o tym, że wiem, co dla mnie dobre, tylko jeszcze potrzebuję to robić. Mega ważne jest dla mnie skupianie się na tym co dobre i pozytywne. Codziennie mam ochotę na co innego np. idę przy okazji do kwiaciarni i uśmiecham się bo stół wygląda cudnie. Dziennik jest czymś, co jest dla mnie mega ważne i chcę do niego powrócić, ale w formie codziennego, systematycznego oczyszczania myśli.” 
  •  “Wprowadziłam sobie nawyk drzemek i pilnuję, by się wysypiać każdego dnia. Podjęłam próbę zmiany planowania i po tygodniu zauważyłam znaczną różnicę w zarządzaniu własną energią. Także spędziłam prawdziwy dzień z dziką naturą i widzę jasno, że bardzo tego potrzebuję. Postanowiłam teraz regularnie wyjeżdżać poza miasto do lasu, a jak się nie uda to chociaż do parku.”

Startujemy na początku września. Kliknij czerwony przycisk poniżej, zapisz się i popraw jakość swojej codzienności.

Daj znać znajomym! 😉