– MAMY, CÓRKI I KONIE –

Warsztat dla kobiet i ich nastoletnich córek (w wieku od ok. 10 lat ;)).

Wraz z Agnieszką Grin-Walaszek i Ranczo Palomino serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty z kobiecą energią, w dniach 0d 8-11 listopada 2019r. (piątek – poniedziałek)

kobiecasila.pl

Więcej szczegółów w wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/712038512608655/

A rezerwacji można dokonąć kontaktując się z Agnieszką Grin-Walaszek telefonicznie lub sms-em: 609 108 108 albo przez e-mail: aga@kcz.org.pl

Takie warsztaty to czas w kobiecym gronie, blisko natury i zajęciami z ruchu integralnego, które prowadzi Agnieszka Grin-Walaszek. Zajęcia te łagodnie pobudzą ciało i przygotują do jazd konnych, a po południu pomogą uwolnić napięcia i wejść w głębszy kontakt ze sobą.

W ciągu dnia będziemy spotykać się w kobiecych kręgach, na których przyjrzymy się naszym kobiecym relacjom oraz kontakcie ze swoją dziką kobietą ;). Poszukamy pełni kobiecości w nas samych oraz w naszych kobiecych relacjach na kole życia.
Kręgi poprowadzę wspólnie z Agnieszką. Będą to chwile na osobiste historie – czas uważnego słuchania i wybrzmienia tego, co chce zostać wypowiedziane w bezpiecznej, wspierającej przestrzeni.

Do tego:

– czas z końmi – w siodle, prowadząc konia z ziemi lub po prostu przebywając w ich towarzystwie. W zrozumieniu zachowań i języka koni oraz nauce jazdy naszą przewodniczką będzie Jola Lubera, właścicielka ranczo.
– wspólne posiłki – wegetariańskie (za wyjątkiem ostatniego pikniku;)), o obiady zatroszczy się Jola, natomiast śniadania i kolacje będziemy przygotowywać wspólnotowo w kobiecych grupach ;).

Rozpoczniemy w piątek 8 listopada ok. godz. 19.00 kolacją i wieczornym kobiecym spotkaniem, a zakończymy w poniedziałek piknikiem ok. godz. 14.00, na który mogą przybyć pozostali członkowie rodziny (dla chętnych mężczyzn wyprawa konna :)).

Na blogu Kobiecej Siły można zobaczyć, jak wyglądało to wydarzenie poprzednim razem.  FOTORELACJA z warsztatów, które odbyły się w czerwcu br.