Drogie Mamy! Serdecznie zapraszamy na bezpłatny cykl trzech LIVEs o eMOCjach! Podczas każdego spotkania przyglądamy się i omówiamy bliżej różne aspekty.


Promujemy też nasz wspólny kurs online E-MOC-je MAMY. Dołączyć można do poniedziałku 08.06, a do wtorku 02.06 do północy można kupić taniej.
Więcej szczegółów o kursie E-MOC-je MAMY tutaj: https://www.kobiecasila.pl/emocjemamy/

Pierwszy live za nami. Z psycholog Moniką Kaczkowską mówiłyśmy o książkach i grach wartych uwagi w kontekście emocji małych i dużych ludzi. Jeśli nie byłaś na żywo, możesz nadrobić oglądając powtórkę, która będzie dostępna na fanpejdżach przez jakiś czas.
Spotkania na żywo będą odbywają się na fanpejdżach Kobieca Siła – Gabriela Kuca COACH oraz na Pracownia Profilaktyczno-Wychowawcza STOPka Monika Kaczkowska ,
zatem by wziąć udział wystarczy być na jednym z fanpejdży w porze danej transmisji.

Kolejne spotkania na żywo:

Środa 3.06. g.12:30
„Jakie są korzyści z nazywania eMOCji”
Dlaczego warto to robić? Jakie pozytywne aspekty łączą się ze świadomością emocjonalną? Rozprawimy się ze stereotypowym myśleniem, że zajmowanie się emocjami jest niepotrzebną stratą czasu.

Poniedziałek 8.06. g.12:30
„Dwie strony eMOCji i relacja rodzic-dziecko”
Emocje są jak żywioły. Mogą tworzyć lub niszczyć, dawać siłę lub odbierać nadzieję. Od Ciebie zależy, co z nimi zrobisz. I uwaga – twoje dziecko patrzy na twoje zachowania. Bo nie wystarczy mówić, trzeba jeszcze umieć pokazać, jak regulować stany emocjonalne.

Do zobaczenia! Zapraszamy!

kobiecasila.pl

E-MOC-je MAMY, to kurs online, w którym na emocje patrzymy oczami coacha i psychologa.

Dołączyć można do poniedziałku 08.06, a do wtorku 02.06 do północy można kupić taniej.


Więcej szczegółów o kursie E-MOC-je MAMY tutaj: https://www.kobiecasila.pl/emocjemamy/