Na szóstą Siłę Pasji, czyli warsztaty dla kobiet, zaprosiłam Pasjonatkę Kamilę Bacę, która zajmuje się ręcznym wyrobem mydełek i  świec, zobacz na  stronę Kamili, czyli Nikka Soaps & Candles.

 
W warsztatach Siła Pasji #6 wzięło udział 20 kobiet. Pierwsza część warsztatów miała charakter motywująco-inspirujący. Najpierw pracowałyśmy na kartach z gęsią w butelce, które zaprojektowała Lidka Szwabowska zainspirowana moim wakacyjnym artykułem (znajdziesz go tutaj). Zrobiłyśmy ćwiczenie  nt. ograniczeń, które tworzymy w naszych głowach. Potem  rozerwałyśmy się przy poczęstunku ufundowanym przez Zdrowy Projekt, by wreszcie móc oddać się tworzeniu mydełek. A wszystko to działo się w Cafe Mama w Tarnowie
Bawiłyśmy się jak zwykle świetnie, dowiedziałyśmy się wiele o sobie oraz trochę o robieniu naturalnych mydełek bez barwników. Dzięki Katarzynie Małek ze Studio C.Foto.pl możemy choć na chwilę zanurzyć się ponownie w atmosferze warsztatów.
Patronat medialny zawdzięczamy portalowi Mama w Tarnowie
Kolejne warsztaty odbędą się w drugiej połowie marca, zerkajcie na stronę, fanpejdż i do Listu w butelce, który co czwartek przypływa mailem do zapisanych na listę osób.