Potrzeby i wartości

Jak dbasz o swoje potrzeby? Czy je znasz? Czy wiesz jak mieć poczucie stabilizacji w życiu w oparciu o swoje wartości, o swoje moce? Każda z nas ma potrzeby spełnione i niespełnione, te drugie często odkładamy na później. Czy znasz samą siebie? Czy żyjesz tym  w co wierzysz?
Postaraj się nie myśleć w kategoriach braków i niedoskonałości. Może być trudno, ale nie jest to niemożliwe. Czasem potrzeby są ściśle powiązane z naszymi wartościami.

kobiecasila.pl

 Wsparcie


Czy jest koło Ciebie chociaż jedna wspierająca osoba, która pomoże Ci rozwiać przekonania i wątpliwości, które Cię blokują? Która bez oceniania powie Ci, że to co daje Ci radość, co jest dla Ciebie ważne jest świetnym sposobem realizacji siebie, a także może być dobrym rozwiązaniem przynoszącym pieniądze?

Jak zacząć?


Zastanów się, co chcesz osiągnąć? Jak chcesz to zrobić? Pamiętaj, żeby cel był możliwy do zrealizowania Nie potrzeba Ci niekończącej się listy zadań! Wybierz jedną rzecz, którą chcesz osiągnąć, której zrealizowanie sprawi Ci frajdę, będzie pewnym wyzwaniem, nie za trudnym, nie za łatwym, lecz w sam raz byś zrobiła to w wyznaczonym czasie <3

Przypomnij sobie:

  • Co Ci łatwo przychodzi/ przychodziło?
  • Co teraz jest Ci potrzebne?
  • A co da Ci radość i satysfakcję?
  • Co jest dla Ciebie ważne?
  • Czego najbardziej chcesz?

Żeby nie było  zbierz także swoje:

  • opory,
  • przekonania,
  • strachy,
  • obawy.

Wrażliwość


Wiem, że każda z nas ma swoją wrażliwość, nie zapominajmy proszę, że wrażliwość to nasza ogromna siła, dosłownie tajna broń, która pomaga, a nie przeszkadza w spełnianiu marzeń. Pisałam niedawno o pięciu dowodach, że wrażliwość to siła.
W skrócie przypominam:
1. Autentyczność
2. Spostrzegawczość
3. Twórczość i kreatywność
4. Determinacja i upór
5. Odwaga i asertywność.  

https://www.kobiecasila.pl/2017/10/wrazliwosc-to-sila/
Zrób krok w stronę autentycznego życia. W trakcie tej drogi zapraszam Cię do udziału w mini-warsztatach „Czym konkretnie się zajmujesz?” podczas których rozprawiamy się z ewentualnym strachem w mówieniu o sobie dobrze i autentycznie, dzięki takiej „małej rzeczy” z odwagą wkroczymy w Nowy Rok, rok nowych wyzwań i możliwości. Zapisało się już ponad 350 kobiet! 

DOŁĄCZ do wyzwania!