Zapisz się na listę zainteresowanych drugą edycją kursu E-MOC-je MAMY i odbierz bezpłatny prezent – fragment lekcji o ZŁOŚCI z kursoBOOKa.
https://www.kobiecasila.pl/zapisz-e-moc-je-mamy/

Wychodzisz z koleżanką na kawę, pierwszy raz od wielu miesięcy i zamiast cieszyć się spotkaniem, nie potrafisz wyluzować, a w głowie milion myśli: „Powinnam teraz robić zakupy, żeby zdążyć z obiadem, a ja sobie tak siedzę i marnuje czas”

Umawiasz się z synem, że po szkole zje obiad i odrobi prace domowe, otwierasz drzwi jego pokoju i widzisz jak syn gra na komputerze, bez obiadu, pościel miesza się z butami i…..

Wstajesz z dobrym humorem i nastawieniem, jeszcze tylko kawa, makijaż, ubierasz się, za godzinę musicie wyjść, więc budzisz dzieci i zaczyna się…

Jedną ręką wieszasz pranie, drugą mieszasz zupę, a za nogawkę ciągnie Cię dziecko „Mamo pobaw się ze mną” „Mamooooo, teraz!!!!!!!”

Widzisz, że córkę coś martwi, próbujesz rozmawiać, pytasz „Co się dzieje?” i słyszysz zdawkowe „Nic, wyjdź z pokoju”

 My mamy bardzo szybko przekonujemy się, że idealne macierzyństwo nie istnieje. Jest życie, są emocje, jest dynamika, a po drugiej stronie wartości, przekonania, marzenia. Jak złapać równowagę i radzić sobie z trudnymi emocjami, jak budować relacje, jak ogarnąć chaos w głowie, zadbać o siebie i być wystarczająco dobrą mamą?
Można spróbować.
Wejdź na stronę i zapisz się, by pobrać prezent.

Zapisz E-MOC-je Mamy!

kobiecasila.pl