W świecie, w którym łatwo się zagubić w kakofonii dźwięków, głosów, planów, celów i wartości najpiękniejszą rzeczą jaką możemy sobie dać, jest poczucie, że jestem WAŻNA dla siebie i dla innych oraz że inni są dla mnie ważni. Dzięki temu będziemy wciąż w połączeniu z tym, co jest istotne. I tak też będziemy budować relacje. Podstawowe potrzeby człowieka, to m.in. bycie widzianym i przynależenie. Różnie się nam życie układało i będzie układać, ale niezależnie od tego co się wydarzy, o to możemy zadbać same. Zobaczyć siebie i dać sobie poczucie przynależności i przywiązania do ludzi o podobnych wartościach. Kiedy to uzyskamy, łatwiej nam będzie odważyć się na działania, które są zgodne z naszym powołaniem, a nie zawsze proste, bo czasem wymagające pójścia w inną stronę, niż dotąd. Jednak jeśli chcemy żyć w zgodzie z sercem i mieć poczucie sensu, to warto dedykować na to czas i energię. Bo dzieląc się tym, co nam najbardziej w duszy gra, będziemy też wiele otrzymywać. A taka wymiana będzie nas nieść przez życie z lekkością, radością, nadzieją i miłością.

Jeśli chciałabyś częściej czuć się WAŻNA i mieć w swoim życiu więcej UWAŻNOŚCI i ODWAGI, to zapraszam Cię do przeczytania opisu kobiecych warsztatów w Tarnowie na ul. Słowackiego 33-37. 

Program ten dedykuję kilkuosobowej zamkniętej grupie kobiet gotowych spotykać się ze sobą raz w miesiącu przez pół roku i zbudować grupę wzajemnego wsparcia i rozwoju

Zachęcił Cię opis?

Zobacz pozostałe informacje.

https://www.kobiecasila.pl/warsztatykobietytarnow/

Rekrutacja do tej rozwojowej grupy wsparcia trwa do 25 lutego 2023 lub do wyczerpania miejsc (maks 8-10 osób). 

*Uwaga! To NIE JEST GRUPA TERAPEUTYCZNA! 

Ta grupa ma na celu wspieranie się w rozwojowo-edukacyjnym procesie na warsztatach dla kobiet “Ważna, uWażna i odWażna”.

kobiecasila.pl